logo

reklam

Karakullukçu’dan Gövde Gösterisi…

 2

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından 26.Ocak.2014 Pazar günü Serdivan Kapalı Spor Salonunda  düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında adeta gövde gösterisi yaptı…

Aday Tanıtım toplantısında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar ile birlik ve beraberlik pozu veren Başkan Karakullukçu, oldukça mutlu ve keyifli görünüyordu.  

1

Başkan İsmail Karakullukçu, Ak Parti Genel Merkezinin teveccühü ile bir dönem daha aday gösterilmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Arifiye’de Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz günden bu yana, vatandaşımızla iç içe ortak akıl ve istişare ile yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde, insanımızın yaşam kalitesi yükseldi. Arifiye, Sakarya’nın en modern ve en yaşanabilir ilçelerinden biri haline geldi. Yaptığımız proje ve çalışmalarda gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun, gerek milletvekillerimizin, gerek Ak Parti İl Başkanımız Sayın Recep Uncuoğlu’nun, gerek Ak Parti ilçe Başkanımız Sayın Ethem Çınar’ın bize verdiği destek sayesinde beş yıl gibi kısa bir zamanda Arifiye’miz, insanımızın ihtiyaç duyduğu birçok tesise ve kuruma kavuştu. Partimiz, bu çalışmalarımızı takdir ederek, yeni dönemde beni bir kez daha bu göreve layık gördü.  Gerek Belediye Başkanlığım, gerek aday adaylığım döneminde beni hiçbir zaman yalnız bırakmayarak destek olan tüm gönül dostlarıma, değerli büyüklerime ve saygıdeğer vatandaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ancak bizim Arifiye sevdamız bitmez. Yeni dönemde, Arifiye’mizi geliştirecek, önünü açacak gelecek elli yıla hitap edecek projeleri her zaman olduğu gibi yine birlikte üreterek hayata geçireceğiz. Bu hizmet yolunda, hep birlikte yürüyeceğiz.” dedi.

 Haber: Hüsnü Kalkan

Share
941 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ