logo

reklam

Kaya’dan Safibey ile Çengel Köylerin 300 Küsur Araçlık Çıkartma

Geyve Belediye başkanı ve AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya 300 küsur araçlık bir konvoyla misilleme çıkartması yaptı.

 AK Parti İlçe Yönetimi, Gençlik ve Kadın Kolları Eşlik Etti

Safibey ve Çengel Köyü gezilerinde; Geyve Belediye başkanı ve AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri AK Parti AK Kadın Kolları başkan ve yönetim kurulu eşlik etti.

im2 im3

Safibey ve Çengel köylerini ziyaret eden Belediye Başkanı ve başkan adayı Murat Kaya vatandaşlar  ile sohbet etti. Yeni Büyükşehir yasası ile artık köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu söyleyen Başkan Kaya: “Artık Safibey ve Çengel Köyleri de Geyve Belediyesinin hizmetlerinden istifade edecek.” dedi.

Geyve Belediye Başkanı  ve AK Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Kaya, yerel seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. İlçe Teşkilatı ile Safibey ve Çengel Köyünü ziyaret eden Başkan Kaya vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Başkan Kaya, Çengel Köyü Muhtarı ve Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu tarafından kalabalık bir köylü grubu ile karşılandı. 

im im1

Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı. Büyükşehirden isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıkladı.Çengel Köyünde de Muhtar Mustafa Tetik ve köylüler tarafından karşılanan Başkan Murat Kaya, konuşmasında yerel seçimler ile ilgili bilgileri açıklamaya Çengel Köyünde de devam etti. AK Parti iktidarında Köylere yapılan hizmetleri anlattı.  Yapılan yolların derece önemli olduğunu ifade etti. Kaya’nın konuşmaları alkışlarla sık sık kesildi.

Köylerini ziyaret eden Başkan Kaya’ya köylüler kısa konuşmalarında taleplerini de iletti.Geyve AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Üyelerinden oluşan grup, Başkan ev ziyaretleri yaparak köylü kadınlarla buluşup sohbet etti.

Katılımcılara Teşekkür Etti

Programın bitiminden sonra yaptığı kısa açıklamasında Başkan Murat Kaya: “Safibey ve Çengel Köylerine yaptığımız gezilerde bizleri yalnız bırakmayan partili arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” dedi.Başkan Kaya, beraberindeki kalabalık grup ile Kozan Köyü kahvesini de ziyaret etti. Köy kahvesi bahçesinde Muhtar Mustafa Güner ve köylüler tarafından karşılanan Başkan Kaya Kahvede kısa bir konuşma yaptı. Kaya konuşmasında daha çok yapılan hizmetlere yer vererek, sorunların çözümüne yönelik projelerin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyledi.

im4 im5

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Safibey ve Çengel köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız AK Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler.”dedi.

im6 im7

 

 

Share
790 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ