logo

reklam

Kılıçdaroğlu ile CHP İstanbul’da iktidara yürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, izdiham nedeniyle İstanbul İl Başkanlığının hazırladığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını akşam karanlığında gerçekleşebildi.


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’le birlikte gerçekleştirdi.

Yolsuzluk AKP’yi vurdukça CHP büyüyor.

-Kılıçdaroğlu ile CHP İstanbul’da iktidara yürüyor.

– Sarıgül ile birlikte parti otobüsünde halkı selamlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun coşku, kalabalık, izdiham yüzünden havaalanından çıkışı 1 saatten fazla sürdü.

– İstanbul’da havaalanı ile Levent arasında trafik durdu CHP coşku, alkış, slogan ve  havai fişek gösterileriyle yürüyor.

– Her 100-200 metrede vatandaşlarca korteji durdurulan Kılıçdaroğlu ve CHP konvoyu yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet ve kara para ile anılanlara korku,  temiz toplum isteyenlere umut oldu.

– CHP MYK, PM,  Milletvekilleri, belediye başkanları ve vatandaşlar halkla birlikte CHP il merkezine yürüyor, açılışı Kılıçdaroğlu yapacak ve halka seslenecek.

Tören onbinlerce CHP’linin katılımıyla şenlik havasında geçerken merkezde Genel Başkan kendisi için oluşturulan ofisi de inceledi.

Haber-Fehmi DUMAN-Hüsnü KALKAN

           

Share
686 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ