logo

reklam
23 Haziran 2016

Küçük Hediyeler Büyük Mutluluklar

AGDAŞ yaptığı sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. “Küçük Hediyeler Büyük Mutluluklar” isimli projesi kapsamında çalışanları tarafından alınan yüzlerce hediyeyi engelli çocuklara teslim etti.

DSC_3843-300x197 DSC_3913-300x200

Proje kapsamında Sevgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi yetkilileri ile iletişime geçerek 115 engelli öğrencinin isteklerini öğrendi ve bu listedeki istekler AGDAŞ çalışanları 16 Haziran Çarşamba günü projede ekibinde yer alan AGDAŞ çalışanları tarafından tek tek teslim edildi. Hediyelerini açarken oldukça heyecanlı oldukları görünen engelli çocuklar istedikleri hediyeleri görünce mutlulukları yüzlerine yansıdı.

Küçük-Hediyeler-Büyük-Mutluluklar-300x169

 

Amacımız Sadece Doğal Gaz Arzı Sağlamak Değil

AGDAŞ’tan yapılan açıklamada engellilerin toplumun bir parçası olduğunu ve onları günlük yaşamdan uzaklaştırmamak için herkesin katkı sağlaması gerektiği belirtildi. Şirket amaçlarının şehre kaliteli ve güvenli gaz arzı sağlamanın yanı sıra topluma ve çevre koşullarının gelişmesi için çalıştıkları belirtildi. Çalışanlar tarafından ve gönüllülük esasına göre oluşturulan sosyal sorumluluk ekibi tarafından projeler geliştirilerek buna benzer çalışmalar yaptıkları aktarıldı. Sevgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi yetkileri de AGDAŞ’a bu duyarlı projesinden dolayı teşekkür etti.

Share
634 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ