logo

reklam

Mhp Acartürk Atatürk Bulvarı Esnafını Ziyaret Etti…

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk,1 Kasım da yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

mhp

Hafta sonu itibarıyla Atatürk Bulvarı Esnaflarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk,Esnafların sorunlarını dinledi.

Acartürk Esnaflar a yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, vatandaşların bu bilinçle sandığa giderek oy kullanmaları gerektiğini ifade ettiler.Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, seçimlerin ülkenin geleceği açısından bir yol ayrımının karar günü olduğuna dikkat çekerek, şöyle konuştu:

mhp1

“Bunu bir seçim ziyareti gibi görmüyoruz, çünkü biz her zaman sahadayız, her zaman halkımız ile yurttaşlarımızla beraberiz. Bu yapılacak olan sadece milletvekili seçimi değil, bir ülkenin geleceğinin yol ayrımı. Biz sevinmek için değil sevindirmek için yola çıktık. İnanın, ülkede Atatürk’ün Nutku’nda dediği gibi yöneticiler gaflet ve delalet içinde, biz onları uyandıracağız, uyumalarına müsaade etmeyeceğiz. Ben ve arkadaşlarım uyursak çok af edersiniz bostanlarına dana girer, ama devlet uyursa bu topraklara düşman girer. Sakaryalı hemşerilerimizin işyerlerine, evlerine televizyonlarına her gün misafir olacağız bunları anlatacağız, anlaşacağız” dedi.

Share
436 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ