logo

reklam

MHP Adapazarı Seçmen İletişim Bürosu geniş katılımla açıldı..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı Seçmen İletişim Bürosu Adapazarı Bosna Caddesi üzerinde yapılan programla açıldı.

07 04

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu’nun öncülüğünde açılışı yapılan ‘Seçmen İletişim Bürosu’nun açılışına MHP Adapazarı seçmen iletişim bürosu açılışına MHP Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Adapazarı Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu ve bir çok partili katıldı.

08 1
İstiklal Marşı’yla başlayan açılış programında konuşan MHP Adapazarı Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu, ” Bu güvenleri 30 Martta belediye başkanı olarak vereceğimi beyan ediyorum. Politikacı değilim iş adamıyım. İş yapmasını bilirim. Adapazarı’nı değiştirmek için geliyoruz ve bunu da yapacağız” şeklinde konuştu.
untitled 05
Demircioğlu’nun konuşmasının ardından konuşma yapan MHP il Başkanı Levent Bülbül de, “Artık kadrolarımızla, Belediye başkanlarımızla, belediye meclis üyelerimizle ve teşkilatlarımızla Sakarya’yı bir uçtan bir uça yönetebilecek kadroların ve hizmetin sahibidir. Yaşadığımız sıkıntılar ortada. Sakarya büyük bir köyden başka bir şey değildir. Ancak bu süreç içersinde harcanan milyon  dolarlar acaba kimlerin cebine gitti. Şu bir gerçekki Sakarya’nın yada Sakaryalıların kazandığı hiçbir şey yok. Biz milletin önüne ışık gibi çıkacağız. Kul hakkını gözetecek MHP var” dedi.
02 06
Konuşmalarının ardından ‘Seçmen İletişim Bürosu’nun açılışı gerçekleşti. İletişim Bürosunda davetlilere ikram sunularak program sona erdi.
03 07

 

Share
830 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ