logo

reklam

MHP Arifiye Belediye Başkan Aday Aayı Ataman Suat Şenol

996641_10201410697125467_704710906_n

Sayın İlçe Başkanım, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Sevgili Arifiyeliler , sevgili kardeşlerim, çok değerli yol arkadaşlarım, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler, kıymetli gençler, basınımızın değerli temsilcileri, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.
30 mart 2014 pazar günü yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde, Arifiye belediye başkanlığı, Aday adaylığı için, basın açıklaması toplantımıza hoşgeldiniz.
Evet; Değerli Dostlar,
30 mart 2014 pazar günü yapılacak Belediye seçimleri sonucunda, hep birlikte çalışarak, Arifiye de seçimi kazanarak Milliyetçi Hareket Partisi belediyeciliğini başlatacağız ve tüm sıkıntılarımızı gidermenin, çözmenin gayreti içine gireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde çalıştığımızda başarılı olacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın.
Değerli yol arkadaşlarım;
Seçimlere yaklaşık 4ay kaldı. Ülkemiz için çok önemli bir seçim dönemine giriyoruz.bu seçimi hep beraber kazanarak Milliyetçi Hareket Partisi iktidarını önce yerel seçimlerle daha sonra genel seçim zaferiyle perçinleştireceğiz.
Önümüzdeki süreçte çok daha çetin ve meşakkatli bir sınava gireceğiz. bu seçim hem partimiz için, hem de Arifiyemiz için, büyük önem taşımaktadır. Yerel idareciliğin seçileceği bu seçim ile birlikte, herkes Milliyetçi Hareket Partisinin Sakarya’da ve Arifiyede ki zaferine şahit olacaktır.
Şunu bilmemiz lazım ki:
Siyaset Bir Rekabet, Kavga, Münazara, Ağız Dalaşı, Laf Yetiştirme , Arkadan Konuşma, Faka Bastırma İşi Değildir.
Siyaset Bir Merhamet, Şefkat, Muhabbet, Kardeşlik, Birliktelik, Paylaşma, Dert Ortaklığı,Sevinç Ortaklığı İşidir.
Biz Arifiyede işte bu kardeşlik – birliktelik siyasetini, ortak meselelere ortak akılla çözüm getirme anlayışıyla yola çıktık.
ve bunu da beraber başaracağız.
Hepinize Katılımınızdan Dolayı Teşekkür Eder Saygılarımı Sunarım.

Share
1452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ