logo

reklam

MHP İl Başkanı Levent Bülbül Sapanca ilçe teşkilatını ziyaret etti

ImageProxy (1)    

MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarını hızlandırdı. Aday adaylarının tanıtıldığı toplantının bu haftaki durağı Yanık köyü idi. Ziyarete ilçe Başkanı Berat Taner,  Belediye başkan Aday adayı Alpaslan Kılıç, İlçe teşkilatı, yönetim kurulu üyeleri, belediye ve il genel meclis üyeleri hazır bulundu.

İstişare toplantısında ilçe başkanı Berat Taner şunları ifade etti; Biz bu ziyaretleri Belediye başkan aday adaylarımızı tanıtmak, hem yeni arkadaşlarımızla tanışmaya vesile olması hem de teşkilatlarımızdan beklediğimiz hazırlık çalışmaları anlamında bazı hususları paylaşmak amacıyla yapıyoruz “ İlçe teşkilatlarımız son derece aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde sahaya ineceğiz. Ön hazırlıklarını yapıyoruz.

ImageProxy (2)

Bunları teşkilatlarımızla paylaşacağız. Sosyal organizasyonu çok yüksek bir teşkilata sahibiz. Çok şükür sorunlarımız sıkıntılarımız yok. Burada ki arkadaşlarımız ile birlikte önümüzdeki süreçte halkımızın teveccühünü kazanmak üzere ortak bir çalışma sürdüreceğiz diye belirtti.

ImageProxy (4)

Toplantıda söz alan Belediye başkan Aday adayı Alpaslan Kılıç sözlerini şöyle ifade etti; Değerli Yanık köyü halkı Sapanca İlçesi şu anda hak ettiği yerde değil, mutlak bir değişim gerekiyor, bu değişimde neler yapılması gerekir, nasıl hazırlık yapılmalı, eldeki mevcut kaynaklar nasıl değerlendirilip nasıl projeye dönüştürülür bunu çok iyi tespit edip tecrübelerim ile bu potansiyeli en iyi şekilde hayata geçirebileceğimi düşünüyorum. Aday adaylığı sürecinde partimiz hangi aday adayını seçerse seçsin aynı azim ve kararlılıkla çalışmaları sürdürmeye devam edeceğim. Dedi.

ImageProxy (6)

Share
911 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ