logo

reklam

MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ Çok İddialı

mustafa_bogaz_mhp_5MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ Çok İddialı

30 Mart 2014  Seçimlerinde  AKP’yi sandığa  gömmek için  hazırlıklarını  son  sürat  devam ettiren  Mustafa BOĞAZ  Zafer bizim dedi

Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN Kaynarca İlçesinde  Sorunların  dağ  gibi oluştuğu  çözüm için hiç adımın atılmadığı  ilçeyi karış  karış  gezerken.Çok ilginç  Bulgulara  ulaştı.İlçenin   10 larca   sorunun  başında Şehir Kanalizasyonu ile  Kaynarcadaki  Sanayi kuruluşlarının  atıkları  Koruma  altındaki Acarlar Longozunu  öldürüyor.Şehir Şebeke  Suyu içilmiyor.Organize  Sanayi  şehrin içine  kadar  getirilerek  Geleceğin  Kaynarca’sının  önünün kesildiği,otagarının  olmadığı,bir kasaba   görünümünden  çıkamayan Kaynarca’da  MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ’ı MHP ilçe başkanlığında  ziyaret  ettik.

Bu kadar   sorun  neden  var.Kasaba  konumundan   çağdaş  görünüme  kavuşmak için   neler düşündüğünü  sorduk.

MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ” Bu ilçe  üretim  sorunu yaşıyor.Ürettiğini pazarlayamam  sorunu yaşıyor.Bu ilçede  seçim  önceleri   bir  sürü  vatlarla  seçiliyorlar  sonra  sadece  kendi  yandaşlarının   işlerini  gördüklerinden  bu ilçe  kasabalıktan kurtulamadı.30 Mart Kaynarcanın  Kurtuluş Günü olacak.

MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ “ Hayata geçireceğimiz projeler, Tüm Halkın mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Kaynarca’mıza bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.   Hazırlayacağımız projelerimizle Kaynarcanın  Geri kalmışlığını ortadan kaldıracağız.

Kaynarca’nın imaj sorununu ortadan kaldırarak, tüm güzellikleriyle, Kaynarca halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.

Kaynarca’yı, Kaynarcalılara yakışır biçimde geliştirmek çin çalışacağız.

Kaynarca’yı, eğitim, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturacağız.

Topçu divanı dağağzı mahallesi sakinleriyle Adayımız Sayın Mustafa Boğaz Kaynarcamızın bugüne kadar diğer ilçelerden ne kadar geride olduğunu ve artık bu gidişe bir dur demenin zamanının geldiğini ilçemizin hakettiği yere ancak Adayı Mustafa Boğaz ile gerçekleşeceğine inandıklarını ve tam destek verdiklerini ifade ettiler.

Akbaşlı köyü ziyaretinde sohbet eden MHP Kaynarca Belediye Başkan adayı Mustafa Boğaz “Ülkemizde son günlerde ortaya çıkan yolsuzluk ve bu yolsuzlukların nasıl kamufle edildiği yönünde vatandaşlarla sohbet toplantısı yapmıştır yoğun ilgi gösteren kaynarcalılar sonuna kadar başkan adayımı Mustafa Boğazla birlikte olduklarını ifade ettiler.

MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa BOĞAZ Topçu Divanı Büyük kaynarca Mahallesi sakinleriyle yaptığı sohbet toplantısında Kaynarcanın sorunlarıyla ilgili ve bu sorunların çözümü noktasında neler yapılacağı hakkında görüş alışverişinde bulundular. Ülkemizde yaşanan son gelişmelerden duydukları sıkıntıları ve öfkelerini aktardılar.

Share
1237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ