logo

reklam

MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy

09.09.2013- MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy (1)    

MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy idi. Ziyarette ilçe Başkanı Berat Taner,  Belediye başkan Aday adayları Hüseyin Mercan, Alpaslan Kılıç, İlçe teşkilatı, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi Kadir Yıldız ve Ülkü ocakları başkanı Emrah Özen hazır bulundular.

09.09.2013- MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy (2)

Yapılan ziyarette Kurtköy’ün sorunları başta olmak üzere, Sapanca ve Ülke sorunları üzerinde konuşuldu. Kurtköylülerin Sapanca’da iş imkânı olmadığı için gençlerin Sapanca dışına gitmek zorunda kaldığını oysaki Sapanca’nın Turizmde bir marka olabileceğinin konuşulması üzerine ilçe başkanı Berat Taner şunları ifade etti; Üç hilali bayrağı Sapanca Belediyesine diktiğimiz zaman Sapanca’ya güzel yatırımlar getireceğiz, Yol, park, bahçe yapımının yanında gençlerimizin önünü açmak onlara iş ve daha iyi bir gelecek sağlamak adına yatırımcıları Sapanca’ya getireceğiz. Sapanca’yı turizmde bir dünya markası yapacağız.

09.09.2013- MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy (6)

Bunun için yeterli tecrübe ve kabiliyetimiz var. Bu ilk ziyaretimizin amacı sizlerle tanışıp kaynaşmak, sohbet etmek, bir dahaki ziyaretimizde, projelerini daha açık ve daha detaylı anlatmak için burada olacağız’ ’dedi.

09.09.2013- MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy (7)

09.09.2013- MHP Sapanca İlçe teşkilatı Yerel seçim çalışmalarının bu haftaki durağı Kurtköy (5)

Share
1091 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ