logo

reklam

MHP Sapanca’da coşkulu bayramlaşma‏

Kurtulan ve yönetim kurulu üyeleri,Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Aydoğan Aslan, Sapanca İlçe Başkanı Berat Taner ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,Sapanca Ülkü ocakları Başkanı Emrah Özen,Kadın Kolları başkanı Neriman Onbaş ile  bir süre önce ismi MHP Genel Merkezi tarafından Ankara’da yapılan törenle Sapanca Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Oya Arapoğlu karşıladı.

MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (5)

MHP liler caddede kalabalıkla bayramlaştıktan sonra, salonda toplanan gruba kısa konuşma yaparak

bayramlarını kutladılar. MHP İlçe Başkanı Berat Taner Sapanca halkıyla bayramlaşmak üzere İlçeye gelen misafirleri aralarında görmekten onur duyduklarını, teşekkür ettiklerini belirtti.

MHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu, bayramla birlikte güzide İlçemiz Sapanca’yı Dünya yıldızı yapma idealini gerçekleştirmek üzere yola çıkmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek;”Bu idealimizdeki samimiyete inanarak destek olan Sapanca halkına, bizlere güven duyarak aday gösteren parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, birlikte başaracağımıza söz veriyorum” dedi. Bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilediğini belirten Arapoğlu, bayramların hayatın her alanında dostluk, kardeşlik, barış ortamının yaratılmasına vesile olması temennisinde bulundu.

MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (1)

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül yaptığı konuşmada Sapanca halkının bayramını kutlamak üzere geldiklerini ve bayramın coşkusuyla birlikte Sapanca Belediye Başkan adaylarını belirleyerek açıkladıklarını, Oya Arapoğlu’nun Sapanca için büyük hedefleri olduğuna, güzel işler yapacağına inandıklarını belirtti. Ülkenin şu günlerde içerde ve dışarıda ağır sorunlarla karşı karşıya bulunduğunu vurgulayan il başkanı Bülbül, bayram sonrası zorlu bir gündemin Türkiye’yi beklediğini sözlerine ekledi.

MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (6)

MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata bayram dolayısıyla Sapancalı hemşerileriyle buluşmaktan mutluluk duyduğunu, aynı zamanda önümüzdeki yerel seçimlerde Sapanca Belediye Başkan Adayı olarak Oya Arapoğlu’nu belirlediklerini, Sapancalıların da beklentilerinin bu yönde olduğunu bildiklerini söyleyerek;”30 Mart 2014’de yapılacak yerel seçimler Türkiye için çok önemlidir. Bugün ülkemizin gelmiş olduğu noktada ekonomide, dış politikada, iç politikada çok önemli sorunlar mevcuttur “diyerek kısa bir konuşma yaptı.

Salonda toplanan gruba Özlem Balta isimli genç kız “andımızı” söyletti ve alkışlarla karşılandı.

MHP Sapanca Kadın Kolları Teşkilatı üyeleri kendilerinin yaptıkları ev baklavasını tüm konuklara ikram ederek sürpriz yaptılar.

   MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (8) MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (9) MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (10) (1)

 

MHP SAPANCA'DA BAYRAMLAŞTI (9)

 

 

Share
1054 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ