logo

reklam

MHP Serdivan Teşkilatı-Yeni İlçe Emniyet Müdürü ziyareti

20131009_111350

MHP Serdivan İlçe Teşkilatı olarak İlçe Başkanı Sayın Muharrem Kurtulan ve Yönetimiyle birlikte Belediye Meclis Üyelerininde hazır bulunduğu ziyarette yeni görevinde İlçe Emniyet Müdürü Sayın Hakan Yılmaz’a başarı ve muvaffakiyet dileklerinde bulunuldu.Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Milletimizin temsil noktasında aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşu olmamız asabiyle Emniyet Teşkilatıyla çalışabilecek ortak projelerde parti olarak üzerimize düşeni yapacağımızı da belirten Başkan Muharrem Kurtulan,ilçemizin emniyet ve asayiş sorunlarını dinledikten sonra beraberindekilerle esnaf ziyareti için,karşılıklı memnuniyet içerisinde Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı.

20131009_113709

İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinden sonra Esnaf ziyareti yapan MHP Serdivan İlçe Teşkliatı, Mobilyacı Esnafın daveti üzerine vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlardan gelen “Engin ALAN’ın cezası için ne düşünüyorsunuz” sorusu üzerine yorum yapan İlçe Başkanı Muharrem KURTULAN;

Ben, Sy.Engin ALAN Gökçeada 5 .komando Alay komutanı iken, askerlik görevimi onunla yapma  onuruna erişmiş bir TÜRK vatandaşıyım. Onun ne kadar onurlu ve ne kadar Vatanını seven bir insan olduğuna çok yakinen şahit olmuş birisiyim. Ayağa kalkmadı diye bir insanın darbeci diye yargılanıp ceza alması vicdanlarımızı çok rahatsız etmiştir. Ayrıca kendisi, Milletimizin oyları ile Milletvekili seçilmiş fakat her ne hikmetse, bölünmeyi, özerkliği konuşma cesaretini gösteren, Türkiye Cumhuriyeti Devletine ağza alınmayacak ifadeler kullanan Bdp’li Milletvekilleri, Dokunulmazlık zırhından faydalanırken, Komutanım olan Sy. Engin ALAN, Milletvekili imkanlarından yararlandırılmamıştır. Bdp vekili Sabahat Tuncel Milletvekili seçildiğinde, cezaevinden omuzlarda çıkarılıp meclise götürülmemişmiydi ?

Alınan bu karar kendi adıma söylüyorum, benim vicdanımı çok yaralamış ve maalesef Ülkemizin Gidişatı açısından beni daha fazla korkuya itmiştir. Ama unutulmamalıdır ki, en doğru adalet, Rabbim’im adaletidir. Rabbim muhakkak ki en doğrusunu bilendir. Er yada geç adalet tecelli edecektir.

Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ