logo

reklam

MHP’li Bülbül’ün seçim anketleri yorumu

 mhp-sakarya-21_ag_14 

MHP’li Bülbül’ün seçim anketleri yorumu

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül, Kamuoyunda Ak Parti’nin çeşitli şirketlerle yaptıkları anketleri eleştirerek; ” Bu gün Sakarya’daki AKP belediyelerinden memnuniyet oranı ciddi ölçüde düşmüştür.’dedi.

Kamuoyunda Ak Parti’nin çeşitli şirketlerle yaptıkları anketleri eleştiren Bülbül şunları kaydetti;

” Bu gün Sakarya’daki AKP belediyelerinden memnuniyet oranı ciddi ölçüde düşmüştür. Şimdi bunları yokmuş gibi gösterip, halkı kandırmaca çalışmalar yapıyorlar. Ancak sahaya indiğimiz zaman vatandaş bu şekilde düşünmemektedir. Bunu net bir şekilde görüyoruz. Vatandaş 20 senedir var olan bu yerel yönetim mantığından bıkmış durumdadır. Milliyetçi Hareket Partisi bugün Sakarya’daki bütün belediyelerin en kuvvetli adayıdır. Herkesi MHP’nin çatısı altında olmasını istiyorum. Bu nedenle Konya’daki miting sonrasında MHP il ve ilçe teşkilatı sahalarda olacağız. Adaylarımızla birlikte inşallah en doğru zamanda adaylarımızın açıklamanın planlarını yapıyoruz. Adayı illa erken açıklamamız demek her zaman bir muhalefet değildir. Ama geç kalmakta bazen sadece zamanla sebebiyle bir takım kayıplara sebep olabilir” dedi.

mhp-sakarya-21_ag_1

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül, “Başbakan ilk defa bir gerçeği ifade etmiş oluyor. Oslo’dan başlayan müzakere süreci 3 aşama olarak gerçekleşecek, bunun ilk aşaması PKK terör örgütünün silahları bırakarak ülkeyi terk etmesiydi.

Şimdi aradan geçen 2 aya yakın bir süredir, hatta daha fazla bir süre içerisinde Sayın Başbakan bir gerçeği ifade ediyor. PKK militanlarının eli silah tutanlar silahlarıyla birlikte hala Türkiye’de bulunuyor. Bazı çocuklarla, hanımların ülkeyi terk ettiklerini  ifade ediyor. Bunu da oransal olarak yüzde 20 ile söylemeye çalışıyor. O bakımından ne Oslo müzakere süreci verilen görüşmeler ve sözler çerçevesinde uygulamaya konmuş ne de PKK’nın Türkiye’yi terk etme gibi bir düşüncesinin olmadığını ortaya çıkmıştır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül, “Geçmişten bu yana  Adalet ve Kalkınma Partisi Türk milletini oyalamaktadır. Bazı PKK taleplerini yerine getirmede Türk toplumunu alıştıra alıştıra benimsetme yolu tercih etmektedir. Yine aynı şekilde bu stratejiyi sürdürmektedirler. Önümüzdeki günlerde kaçıncı demokratikleşme paketidir onu tam kestiremiyoruz. Çünkü çok sayıda çıkıyor. Ne kadarı demokrasiyle alakalı, ne kadarı bölünmeyle alakalı onu ilerde bir tasnif edeceğiz. Şu aşamada demokratikleşme paketinin sunulmuş bir şekli bulunmamaktadır. Ekim ayına kadar beklemek gerekir” ifadelerini kullandı.

mhp-sakarya-21_ag_16

“Sürpriz parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır”

Yerel seçimlere ilişkin sorular üzerine Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül, MHP’nin yerel seçim çalışmalarına diğer partilerden önce başladığını söyledi. MHP olarak yerel seçimleri önemsediklerini belirten BÜLBÜL, Sürpriz parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Allah’ın izniylede çok güzel sonuç alınacaktır.”

“Sayın başbakan Mısır’daki darbeden çok yüksek oranda etkilendiği görülüyor”

Mısır’da yaşananlara gelişmelere ilişkin Türkiye’nin dış politikasını da değerlendiren Bahçeli şöyle konuştu: “Sayın Başbakan Mısır’daki darbeden çok yüksek oranda etkilendiği görülüyor. Bir türlü de kabullenilmemiş bir anlayışla konuşmalarını sürdürüyor. Fakat oradaki gelişmeleri uluslararası ilişkilerle yorumlarken Amerika Birleşik Devletleri’ne hiç ses çıkartmıyor. Amerika Birleşik Devletleri bu işin neresindedir bunu millet Milliyetçi Hareket Partisi de dahil olmak üzere Sayın Başbakan’dan beklemektedir.”

Belediye faaliyetleri, toplumun ihtiyaç ve beklentileri dikkate alındığı takdirde gerçekten de çok yönlü ve çok geniş bir çalışma alanı içerisindeki hizmetler olarak kendisini gösterecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül “Belediyelerimiz bir yandan en temel ihtiyaçlar olan su, kanalizasyon, yol, imar ve benzeri altyapı hizmetlerini sağlamakla; diğer yandan, günlük hayatın akışını kolaylaştıracak, çarşı-pazar düzenini temin edecek çalışmalarla sorumluluklarının gereğini yapmaktadır. 

Ayrıca yerleşim yerlerine şehir hüviyetini kazandıran kimlik ve kişiliğin ortaya çıkmasına neden olan sosyal hayatı diriltecek etkinliklerde belediyeler öncü roller ve görevler üstlenmektedir.

Elbette ki bu faaliyetlerin bir kısmını veya hepsini aynı anda yapabilmek ancak eldeki kaynaklarla mümkündür.

mhp-sakarya-21_ag_1

Bu sebeple de belediyelerimizin hep bir öncelik sıralaması içinde, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde ve ayrıca yörenin tanıtımına, kalkınmasına imkan verecek, kaynak üretimine yardımcı olacak, milli ve manevi değerlerimizle, tarihi ve tabiat güzelliklerimizle uyumlu çalışmaları çok mühimdir.

Bizim anlayışımıza göre; belediyelerimizin tarihi ve doğal dokuyla mütenasip, estetiği ve ruhu olan şehirler oluşturarak insanlarımızı en iyi şekilde yaşatabilmeleri esastır.

 Çünkü, tabii güzellikler ve kültürel zenginlikler şehirlerin ufkunu genişleterek geleceğini emniyet altına alacaktır.

Bu nedenle de, belediyecilik faaliyetleri gerçekleştirilirken, şehrin doğal ve dokunulmaz taraflarını, tarihi ve kültürel dokusunu zedeleyecek ve gölgeleyecek bir şehircilik anlayışından uzak durulmalıdır.

İlave olarak da çevresel değerleri ve estetiği öne çıkaran yaklaşımların kabullenilip uygulanması şarttır.

Bugün şehirlerimizde, çağdaş Türk mimarisinin örnekleri olarak değerlendirilecek özellikte eserlerin yeterli sayıda ortaya konulamayışı, elbette ki, kültür ve sanatta geri kalmışlık ve yozlaşmayla açıklanabilecektir.

Şehirlerimizi kimliksizlikten kurtarmak, çağın zorunlulukları ile birlikte millî kimliğimizin özelliklerini yansıtmak, yaşadığımız mekâna olan duyarlılıklarımızı artırmak belediyelerimiz için çok önemli ve anlamlı hedef olmalıdır.

Bundan dolayıdır ki, Türk-İslam medeniyetinin ve kültürünün her biçimiyle, her özelliğiyle şehirlerimize yansıtılması, yaşatılması ve yarınlara selametle taşınması gerek ve zorunluluk olarak görülmelidir.

Zira içinde doğup büyüdüğümüz yerler bizim hayata bakışımızı yansıttığı gibi, kimliğimiz ve kültürümüz hakkında da fikir vermektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Levent Bülbül” Duble Yollara Necmettin ERBAKAN’ın adını vermekle bu işler olmaz.Samimi  değiller.Bu  Coğrafya  adalet arıyor.Müslüman Müslümana  Cihat ilan etmiş.Millete haksızlık yapılıyor.Samimiyetsizlik var.Başbakan Müslüman Dünyanın değil Amerikanın Dostu.

Abilik  nerde  kaldı

Irak,İran,Suriye,Ürdün ile  Düşman olan bir başbakan.İsrail  Bu  coğrafyada  cirit  atıyor.El kaide  için illerimizde  üst  verdi.

Vatandaş İmdat bekliyor,Herşey Yolsuzluk.AKP’yi durduracak tek parti  MHP dir.Yüzleri Köseleye benziyor.

Parti binasında haftalık basın toplantısı düzenleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Geyve ve Pamukova ilçe başkanlarını kamuoyun tanıttı.

MHP Pamukova ilçe Başkanlığına Orhan Sezer ve Geyve İlçe Başkanlığına da Cemalettin Dinçer getirildi. Bülbül, yaptığı açıklamada Konya’ya yapılacak olan “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” adlı mitingi ile seçim çalışmalarına start aldıklarını ifade etti. Bülbül, Konya mitingine Sakarya teşkilatı olarak yoğun bir katılım gerçekleştireceklerini belirterek, miting sonrasında Sakarya’da Belediye Başkan adaylarını halkla iç içe olacağını söyledi. Geyve MHP Adayı Mehmet KIR toplantıya katıldı.

Share
1053 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ