logo

reklam

MHP’liler İhsanoğlu’na

Sapanca’da destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi Sapanca İlçe Teşkilatı yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi köyleri ziyaret ederek vatandaşlara Türk Milleti’nin Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tanıttı.

IMG-20140806-WA0019

Köy ve mahlleleri Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Berat Taner eşliğinde yapan MHP Sapanca İlçe Teşkilatı Türk bilim tarihi profesörü, akademisyen, diplomat ve yazar Profesör Doktor Ekmeleddin İhsanoğlu’nu halka anlattı. MHP’liler, çalışmalara Yanık, Kurtköy, Tepebaşı, Kırkpınar ve Mahmudiye mahallelerini ziyaret ederek çalışmalarını sürdürdü.

TÜRK MİLLETİNİ TEMSİL EDECEK

Yapılan ziyaretlere MHP İlçe Başkanı Berat Taner, yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Özen ve MHP Kadın Kolları Başkanı Neriman Onbaş katıldı. MHP Sapanca İlçe Başkanı Berat Taner,  vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda yaptığı konuşmalarda Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için bir dönüm noktası olacağı bilinci içerisinde sandığa gidilmesi gerektiğini belirtti. MHP İlçe Başkanı Taner, tüm vatandaşların üzerine tek tek sorumluluklar düştüğünü, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun tüm Türk Milleti’ni temsil edecek bir aday olacağını anlatmalarını istedi.

IMG-20140806-WA0004

SİYASİ PARTİ SEÇİMİ DEĞİL

Başkan Taner  yaptığı konuşmalarda Cumhurbaşkanlığı seçiminin asla bir siyasi parti seçimi olmadığını, cumhurbaşkanlığı seçiminin bir yol ayrımı olacağını, çalmaya, vurguna ve talana son demek için Türk Milleti’nin harekete geçmesi gerektiğini vurguladı. Taner, hükümetin İsrail ve Filistin konusunda samimi davranmadığını belirtirken TÜİK verilerine göre İsraile Jet yakıtı satıldığının ispatlandığını kaydetti.

PAZAR GÜNÜ SANDIĞA GİDİN

Türk’üm demekten imtina edenlerin bu ülkenin başına Cumhurbaşkanı olamayacağını kaydeden Berat Taner,  vatandaşları sandığa gidilmesi konusunda uyardı. Ekmeleddin İhsanoğlu ismine yapılan eleştirileri de değerlendiren Taner, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun şaibesiz öz be öz Türk evladı olduğunu ifade etti.

IMG-20140806-WA0024

İHSANOĞLU’NA DESTEK SİTEDİLER

MHP İlçe Başkanı Berat Taner, MHP, AKP, CHP, DSP, BBP demeden herkesi kucaklayacak, ayrıştırmayacak, siyasi ayrım gözetmeyecek  bir Cumhurbaşkanı adayı olarak Ekmeleddin İhsanoğlu’nun destekleneceğini kaydetti. Kırkpınar’da esnaf ziyaretleri de yapan MHP Sapanca İlçe teşkilatı, vatandaşlardan Türk Milleti’nin Adayı Prof.Dr.Ekmeleddin İhsanoğlu için destek istedi.

Share
347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ