logo

reklam

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ NEREDEN NEREYE GİDİYOR

OKUYUNUZ ve PAYLAŞINIZ…BİR, VATANDAŞ OLARAK HERKES DÜŞÜNMELİ…..

EY HALKIM EY MHP YURTTAŞLARIM.Ben 76 yaşında olup,mesleklerim gereği yıllarca,toplumun içinde yaşıyan bir vatandaş olarak, kendimin ve çoğunluğun düşüncelerini dile,getirmeye mecburum.Çünkü efsane MHP her geçen gün iç ve dış tarafından, çökeltiliyor. Ben yıllar evveline dönerek,bugünkü genç MHP kardeşlerimi uyarmak ve gerçekleri dile getirmek istiyorum.

Ben Atatürk’ün benimsediği yoldan yürüyen,merhum,Bülent ECEVİT’in ve merhum Alpaslan TÜRKEŞ’in dürüstçe halkı için mücadele veren, iki liderin icraatlarını gören ve onlara vatandaş olarak hayran olan biriyim..

ismail aydın copy

ALLLAH ONLARIN CENNETLERİNİ MEKAN YAPSIN.

Bence, şimdiki Liderler ve Siyasiler Hep, Çıkar vede Koltuk Sevdasına Kapılmış, TOPLUMUN Sesini asla düşünmemektedirler.. Bence ÇOK YAZIK..Bu fani dünya kimseye kalmadı ve kimseyede kalmıyacak.

MHP lideri Sayın DEVLET BAHÇELİYE,Bir Sol Görüşlü ve Merhum ALPASLAN TÜRKEŞ’in Dürüstlüğüne Saygı duyan ve Onun zamanında Sakarya’ya geldiğinde, bir gazeteci Bir Foto Muhabiri olarak,Kendisini İzleyen Biri Olarak, LÜTFEN, Sayın Devlet Bahçeli,,Partinizin İçinde Yer alan, Değerli ve Değişimden Yana, Olan Dostlarına HOŞGÖRÜLÜ Olarak Davranarak, Önlerine SET Koyma..

DEMOKRASİ HERKESİN HAKKIDIR..Diktatörce Davrananlar Daima Kaybetmiştir… BEN ve Benim Gibi Halkım Şunu Düşünüyor.. TABANDA Büyük OY POTANSİYELİ Olan, KÖKLÜ, MHP NEREDEN, NEREYE Doğru, GİDİYOR..

Ben, Şahsen Böyle Köklü Bir Partinin ÇÖKÜŞÜNE Gönlüm RAZI OLMUYOR..Ya, Siz Gerçek MHP’liler..

SİZLERİN GÖNLÜ RAZI OLUYORMU?

Share
835 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ