logo

reklam

Mimar Erdal Yıldırım; Ak Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adaylığın başvurdu

Erdal YILDIRIM (3)

Mimar Yıldırım: “Biz Erenler için, Büyükşehir ve üniversitenin, bütün imkanlarını kullanacağız”

YILDIRIM: “Ben Mimarım, şehrin güzelleşmesi için projelerimiz bitmez”

Mimar Erdal Yıldırım; Ak Parti Erenler

Belediye Başkan Aday Adaylığın başvurdu

Erenler belediyesi meclis üyeliği ve İmar Komisyonu Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren 2009 ve 2013 yılları arasında AK Parti İl Yönetim kurulu Üyeliği, Mali ve İdari İşler ve Ekonomik İşler Birim Başkanlığı yapan Mimar Erdal Yıldırım, Seçkin Hotel’de düzenlediği Basın toplantısıyla Ak Parti Erenler    Erdal YILDIRIM (5)

Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 Geçtiğimiz yıl kurdukları, Beha Yapı Denetim Şirketinin İşletmeciliğini yapan  2001-2009 yılları arasında Mimarlar Odası Yönetim Kurulu’nda Sayman/Sekreter üye olarak görev alan 2009 ve 2013 yılları arasında Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Mali Ve İdari İşler ve Ekonomik İşler Birim başkanlığı yapan Mimar Erdal Yıldırım, Seçkin Hotel’de düzenlediği Basın toplantısıyla Ak Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Erdal YILDIRIM (4)

 Belediye’de Aktif çalışma alanları

Yaklaşık 10 yıldır aktif siyasetin içinde bulunan. 2013 yılından itibaren Ticaret ve Sanayi Odası’nda ((SATSO) Meclis Üyesi olarak görev yapan ve 2004 yılından bu yana Erenler Belediyesi Meclis Üyeliği ve İmar Komisyonu Başkanlığı görevini sürdüren Mimar Erdal Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: “Ben Erenler ilçesi Değirmendere köyünde doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Sakarya da, Lisans Eğitimimi Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Bölümünde 1994 – 1999 yılları arasında tamamladım. 1999 yılının eylül ayında, Adapazarı Belediyesi İmar Müdürlüğü Planlama bölümünde Mimar olarak göreve başladım. Daha sonra 2001-2012 yılına kadar aktif olarak serbest mimarlık inşaat ve taahhüt faaliyetlerime devam ettim.

Erdal YILDIRIM (2)

 Erenler’i plan ve projelerimizi hayata geçirmek

ve daha iyi yaşanabilir bir ilçe yapmak istiyoruz

Bugün burada sizlere Erenler belediyesi Başkan aday adaylığımı açıklamak için bulunuyorum. Adaylığımın şahsıma, Ak Partime ve Erenler’ime hayırlı olmasını diliyorum. Allah nasip eder bu görevi bize tevdi edilirse, Erenler için düşündüğümüz, plan ve projelerimizi hayata geçirmek ve daha iyi yaşanabilir bir ilçe yapmak istiyoruz. Mart 2014 yerel seçimlerinde eğer, Erenlerde bir nöbet değişimi olacaksa, ben ve arkadaşlarım, İnşallah adaletten taviz vermeden, iş disiplinine önem vererek, şeffaf ve ilkeli olarak hareket edeceğimizi, buradan sizlere söylemek istiyorum. Son olarak çıkacağımız bu uzun yolculukta yanımda olan gönül dostlarıma, Teşkilatıma, İlçemize, İlimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, Başta Erenler Belediye Başkanım Sayın Cavit Öztürk’ e ve aday Adayı olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Rabbim hakkımızda en hayırlısı olanı versin. Allah yar ve yardımcımız olsun”

Share
2219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ