logo

reklam

Moldova’dan Erenlere misafir var

 

BLD_6585

Moldova’nın Komrat şehri Belediye Başkanı Nikolai Dudoglo ve yardımcısı, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

 Dudoglo, fırsat buldukça Sakarya’yı ziyaret ettiğini belirterek “Buradaki başarılı hizmetleri örnek alıp kendi şehrimizde yeni projelere imza atmak istiyoruz” dedi. Başkan Didaglo; “Örnek alınacak bölgeleri ziyaret edip karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunmak için sürdürdüğümüz ziyaretlerimiz kapsamında, adını hizmetleri ile sık sık duyuran Erenler Belediyesini de ziyaret etmek istedik. Başkan Cavit Öztürk ilçesindeki değişimi hissettiren Belediye Başkanlarından. Bu manada bizlere kapılarını açtığı için teşekkür ediyoruz” dedi ve çalışmalarından dolayı Başkan Öztürk’ü tebrik etti.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise kapılarının göreve geldikleri andan itibaren herkese açık olduğunu belirterek Moldovalı misafirlerinin ziyaretlerinden memnun kaldığını, Erenler Belediyesi’nin yapmış olduğu ve yapacağı hizmetler ile adını duyurmaya devam edeceğini belirtti.

BLD_6593

Share
787 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ