logo

reklam

Müdür’den Cankurtaran Ekibine Teşekkür..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran ekipleri bayram tatilinde 900 den fazla vatandaşın hayatını kurtardıklarından dolayı itfaiye Müdürü cankurtaran ekibine teşekkür etti.

140803104

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran ekipleri bayram tatilinde 900 den fazla vatandaşın hayatını kurtardıklarından dolayı itfaiye Müdürü İbrahim Kara cankurtaran ekibiyle tek tek tokalaşarak tebrik etti ve çikolata dağıttı. Kara, cankurtaran ekiplerimiz Karasu, Kocaali ve Kaynarca İlçelerinde Ramazan Bayramı süresince 3 günde 400 den fazla vatandaşlarımızı boğulmaktan kurtarmışlardır. Ekiplerimiz, sabah 09.00 ila 19.00 saatleri arasında görev yapıyor. Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde verdiği Cankurtaran hizmetleriyle,. Boğulmalara karşı tam donanımlı ekipman 30 cankurtaran timi, 16 gözetleme kulesi, 5 jet ski ve 2 ATV ile Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahilinde hizmet veriyor dedi.

140803105

Cankurtaran ekip sorumlusu Cemal Engin ise, Ekiplerimizle birlikte vatandaşlara büyük gayretlerimizle hizmet vermeye çalışıyoruz. Tüm ekip timlerimiz eğitim görmüş ve sertifikalı ekiplerimizdir. Bizim vatandaşlardan isteğimiz ekiplerimizin ikazlarına uymalarını istiyoruz. Biz burada onlar için varız ve onlar için canla başla tüm ekibimizle birlikte en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz dedi.

SBB_0630

Share
964 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ