logo

reklam

MÜSİAD Sakarya Şubesi Emniyet’te

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

MUSIAD-EMNIYET

171. Yıldönümünü ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 171. Yıldönümünü nedeniyle beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cengiz Danışan ile görüştü.

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polisi

Ziyarette konuşan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç; “Gece gündüz demeden, ailesini ihmal ederek milletin huzurunu güvenliğini sağlamak için her türlü gayreti sarf eden tüm teşkilat çalışanlarının kuruluş yıl dönümlerini kutluyoruz. Görevleri uğruna canlarını çekinmeden veren aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz. Toplumsal barışın egemen olduğu, huzurlu ve güvenli bir Türkiye hedefiyle ülkenin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıldönümü ve içinde bulunduğumuz “06-10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyoruz” dedi.

Emniyet’ten MÜSİAD’a teşekkür

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu üyelerinin, yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cengiz Danışan, çalışmalarından dolayı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ne başarılar diledi.

Share
456 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ