logo

reklam

Mustafa İsen’den Cavit Öztürk’e ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Mustafa İsen, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.

Kültür Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde 5 yıl, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Genel Sekreterliğinde 7 yıl görev yaptıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Başdanışmanlığını görevini sürdürürken milletvekilliği için istifa eden İsen, 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Sakaryalılara hizmet etme arzusu ile milletvekili aday adayı olduğunu belirterek destek istedi.

BSN_6599

Mustafa İsen yaptığı açıklamada; “Bu güne kadar yapmış olduğum tüm görevlerde yerel yöneticilerin getirdiği sorunları çözerek kalıcı hizmet sunmaya çalıştım. Allah nasip ederse Erenlerlilerin de desteği ile seçildikten sonra hızla büyüyen Erenler’in daha çok gelişmesi ve büyümesi için ilçemizin idarecileri ile birlikte tüm gayretimizle çalışacağız” dedi. Erenler Belediyesinin geleceğe yönelik Türkiye’nin en büyük Kentsel Dönüşüm Projesine vurgu yapan İsen, “Erenler Belediye Başkanı Sn. Cavit Öztürk’ün büyük gayretleri ile kimseyi mağdur etmeden yap yık modeli ile hayata geçirdiği Kentsel Dönüşüm projesini desteklediğini ve her türlü arkasında olduğunu belirtti.

İsen’e çıkmış olduğu yolda başarılar dileyen ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise, “Sayın Milletvekili aday adayımız Mustafa İsen herkesin çok yakından tanıdığı sevilen ve sayılan bir isim. Milletimize, Şehrimize ve Ülkemize hizmet etme noktasında bu göreve talip olan tüm aday adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar diliyor, Allah herkes için hayırlı olanı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

 

Share
448 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ