logo

reklam
11 Aralık 2013

MYO Dernek Başkanı Memi Uslu’ya Teşekkür Etti

GKHN3518 [Orjinal Boyut] Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor.

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu eğitime ve eğitim kurumlarına yönelik çalışma ve yardımlarını sürdürüyor.

Sapanca Meslek Yüksekokulu Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Osman Şükrü Memi, Sapanca Meslek Yüksekokulu inşaatının devem ettiğini belirtti. Dernek başkanı Memi “Sapanca Meslek Yüksek Okulu binasının yapımı, Sapancalı Hayırsever İşadamı Mehmet Tok’un yaptığı para yardımı ile başladı. Sapanca Belediye Başkanımız İbrahim Uslu, okulun temel kazısından itibaren okulun her türlü ihtiyacını karşıladı. Gerek kepçe, gerek kamyon, çimento, demir tuğla, beton gibi ihtiyaçlarımızı karşılayarak Sapanca MYO binasına büyük destek verdi. Mehmet Tok’un yaptığı yardımla okulun ancak 1. katı tamamlanmıştı. Bir süre inşaat durma noktasına geldi. Fakat Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu yaptığı görüşmeler neticesinde ve okul inşaatına yaptığı katkılarla 2. ve 3. katın tamamlanmasını sağladı.

GKHN3519 [Orjinal Boyut]

İnşaatın bundan sonraki aşamalarında da desteğinin süreceğini belirtti. Ayrıca Onduline firması nakdi yardımın yanında, çatı katının yapımını ve çatı katı örtüsünün yapımını üstlendi. Sapanca MYO inşaatına katkılarını sürdüren Sakarya Valisi Mustafa Büyük’e, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’a, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu’ya, Onduline Firması yetkililerine ve Sapancalı Hayırsever İşadamı Mehmet Tok’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sapanca MYO öğrencileri geçici olarak Kırkpınar Turizm Meslek Yüksek Okulu ve Kırkıpınar’da Sapanca Belediyesi ait binalarda derslerine devam ediyorlar. İnşaatın tamamlanmasından sonra öğrenciler yeni binada eğitim görecekler.

Share
559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ