logo

reklam

Öktem THK’ye Güç Katacaktır…

 

Türk Hava Kurumu Başkanlığı görevini devralan Vacit Öktem ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Türk Hava Kurumu Başkanlığını devralan hemşerimiz Vacit Öktem’e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Öktem ile Türk Hava Kurumu’nun itibarının çok daha artacağına inanıyor, kendilerine Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

1 (2)

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, THK (Türk Hava Kurumu) Başkanlığı görevini devralan Vacit Öktem ile bir araya geldi. Ankara’da gerçekleşen ziyarette Öktem’in bir dönem THK’nin Adapazarı Şube Başkanlığı görevini de başarılı bir şekilde sürdürdüğü belirten Başkan Toçoğlu, “Türk Hava Kurumu Başkanlığını devralan hemşerimiz Vacit Öktem’e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Sayın Öktem de Ankara’da Sakarya’yı gururla temsil eden isimlere dâhil oldu. Vacit Öktem ile Türk Hava Kurumu’nun itibarının çok daha artacağına inanıyor, kendilerine Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz” diye konuştu.

Köklü Kurum

Son dönemde Sakarya’nın adını gururla taşıyan bürokrat ve yöneticilerin sayılarının artmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden Öktem ise, “Başarılı bir şekilde tamamladığımız Adapazarı Şube Başkanlığı’nın ardından Türk Hava Kurumu başkanlığını devraldık. İnşallah bu köklü kurumu geleceğe taşımanın mücadelesini vereceğiz. Sorumluluk bilinciyle Türk Hava Kurumu’nun itibarını arttırmak için çalışacağız. Değerli Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Share
423 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ