logo

reklam

Orhan, gittiği her yerde sevgiyle karşılandı

AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, partisinin Geyve ve Kaynarca Teşkilatı’nda kendini tanıtıp destek isterken, Kaynarca ve Söğütlü belediye başkanlarının yanında Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti.

damızlık hayvancılar birliğiAK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, aday adayı tanıtım toplantısında gösterdiği performansdan dolayı kutlandı. Aday adayı tanıtım toplantısında akıllarda kalan aday adayları arasında Ahmet Orhan’ın da yer aldığını söyleyen İlçe Başkanı Kefli, “Yaptığınız konuşma oldukça etkiliydi. Sizi tebrik ediyorum. Bizlerin gönüllerinde de güzel bir yer edindiniz” dedi.

Kaynarca ilçe teşkilatıİlçe teşkilatının ardından Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel’i makamında ziyaret eden Ahmet Orhan, kendisini tanıtarak projelerini anlattı. Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç’i makamında ziyaret eden Orhan, oldukça sıcak karşılandı. Söğütlü Belediye Başkanı Genç, Ahmet Orhan’a çıktığı yolda başarılar dileyerek, “Partimizde gençlerin önü açık. Gösterdiğin cesaretten dolayı seni kutluyorum. Allah yar ve yardımcın olsun” şeklinde konuştu.

kaynarca belediye başkanı

En genç milletvekili aday adayı İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan, partisinin Geyve Teşkilatı’nda da büyük bir sevgiyle karşılandı. Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Ahmet Orhan’ın kısa zamanda gönüllerinde yer edindiğini belirterek, başarılar diledi. Orhan, gördüğü ilgi karşısında Geyve İlçe Teşkilatı’na teşekkür ederek, hedef ve projelerini anlattı. Partililerden destek isteyen Orhan, “Çatısı altında olmaktan onur duyduğum partimde, sevgi ve kardeşlik şehri Sakaryam ve ülkeme hizmet etmek istiyorum” dedi.

geyve ilçe teşkilatı (2)

Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir’i de ziyaret etti.  Ziyarette Orhan, milletvekili seçilmesi halinde hayvancılığa yönelik yapacağı projeleri anlattı.

söğütlü belediye başkanı

Share
614 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ