logo

reklam

Osman Karataş “Başkan Adayımız Cavit Öztürk ü Kutluyorum”

Ak Parti’nin Erenler Belediye Başkan aday adayı Osman Karataş yaptığı yazılı açıklamada, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,ü 3,ü kez aday gösterildiği için tebrik etti. Osman Karataş açıklamasını şöyle sürdürdü… 

140125101 140125102

Herkesin bildiği üzere Dünya Lideri Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan, bugün ceşitli iller için gösterilen adayları açıklattı,Erenler Belediye Başkan Adayımızı da kamuoyuna açıkladı. Daha önceki açıklamalarımda da ifade ettiğim gibi, başarılı çalışmalarına herkes gibi benim de şahit olduğum halihazırdaki Erenler Belediye Başkanımız Sayın Cavit Öztürk, yeniden Başkanlığa aday  olarak gösterildi. Her şeyden önce Sayın Başbakanımızın verdiği bu kararın, şehrimize ve ülkemizde hayırlı olmasını diliyor ve Sayın Cavit Öztürk’ü tebrik ediyorum. 
Sık sık ifade ettiğim gibi biz aynı ailenin üyeleriyiz. Ve her ihtiyaç duyulduğunda tüm başkanlarımızla ve teşkilatımızla seve seve projelerimi ve bilgilerimi paylaşacağım. Aday Adaylığı  Müracaatımız Esnasında Deklere Ettiğimiz Gibi, Aday Hangi Arkadaşımız Gösterilirse Yanında Olacağımız İfade Etmiş Olduğumuzu da Ayrıca İfade Etmek İsterim..
Aday adaylığı sürecim boyunda bana gösterdikleri ilgi nedeniyle, parti teşkilatımızın tüm birimlerindeki arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, beni tanıyan, tanımayan iyi dileklerini sunan tüm Sakaryalılara, ifade etmek istediklerimi kamuoyu ile paylaşmamda bana fırsat veren siz değerli basın mensuplarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 
  Erenler Belediye Başkan Adayımız Sayın Cavit Öztürk,ü bir kere daha kutluyor, Mart 2014 seçiminin şimdiden Sakarya’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. ”Bu Sevda Burada Bitmez”…

Share
1437 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ