logo

reklam

Özel Güvenlik Üzerine VALİ ÇOŞ’a Ziyaret

Ulusoy Güvenlik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Levent ULUSOY, özel güvenlik sektörüyle alakalı istişarelerde bulunmak ve gerçekleştirilmek üzere olan projeler hakkında Sakarya Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ’u makamında ziyaret etti.

vali_ziyareti

Yönetim kurulu başkanı Levent ULUSOY, başta Sakarya ilinde olmak üzere bir çok ilde  verilen eğitimlerle insanlara yeni bir iş alanı açmakta olduğunu vurgularken, şirketlerinin 600’ün üzerinde aileye istihdam sağladıklarını dile getirdi.

2015 yılın da Özel Güvenlik sektöründe ki gelişmelerden memnun olunduğunu söyleyen Levent ULUSOY önümüzde ki yıllarda çok daha büyük bir ivme yakalayacaklarını dile getirdi. Son yıllarda sektörde iş imkanının oldukça fazla olduğunu vurgulayan Levent ULUSOY, iş arayan herkesin özel güvenlik sertifikası alarak anında işe başlayabileceğini vurguladı.

Aynı zamanda Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olan Levent ULUSOY’un hizmet sektörüne katkı sağlamasını planladığı birçok projesinin olduğunu belirtti.

Özel güvenlik sektöründe iş imkanının olduğunu söyleyen Levent ULUSOY ortaokul ve lise eğitimini tamamlamış herkesin gerekli eğitimlerden geçerek özel güvenlik sertifikasına sahip olup iş imkanını bulunduğunu söyledi.

Share
452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ