logo

reklam

Özel İdare Genel Sekreteri Recep Soytürk’e Veda Yemeği

11

Sakarya İl Özel İdare Genel Sekreteri iken Hatay Dörtyol Kaymakamlığına atanan Recep Soytürk için düzenlenen veda yemeğine Vali Mustafa Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Adnan Şimşiroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Oktay Yıldırım, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, Daire Müdürleri ve Özel İdare Çalışanları katıldı.

10

İl Genel Meclis Başkanı Oktay Yıldırım; ‘‘İl Genel Meclisi olarak İl Özel İdare Genel Sekreterliği ile  yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlere her zaman yardımcı olan Genel Sekreterimiz Recep Soytürk’e teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum’’ dedi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Soytürk ise; ‘‘Doğduğum memleket olan Sakarya’ya hizmet etmekten ve çalışmaktan çok mutluyum. Yaptığımız çalışmalarda bize her zaman destek olan başta Sayın Valimiz Mustafa Büyük’e, Vali Yardımcılarına, İlçe Kaymakamlarına, İl Genel Meclis Üyelerine, Belediye Başkanlarına ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.

Vali Mustafa Büyük yaptığı konuşmalarında; ‘‘Biraz üzüntü, biraz buruk bir vesile ile bir aradayız. İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Bu görev değişikliğinin kendisine hayırlı olmasını diliyorum. İlimizde görev yaptığı süre içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Genel Sekreterimize teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

12

Konuşmaların ardından Vali Mustafa Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta, İl Genel Meclis Başkanı Oktay Yıldırım ve Özel İdare çalışanları Genel Sekreter Recep Soytürk’e birer hediye verdiler. Ardından İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ve mesai arkadaşları Genel Sekreter Soytürk ile olan anılarını anlatılar.

1

3 5 (1) 8    13 14 15 16

Share
688 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ