logo

reklam

Öztürk Erenleri karış karış geziyor

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Emirler ve Alancuma mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlara marka şehir Erenler için hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi verdi.

14021123 14021124

Canla başla çalışıyoruz

 İlk olarak Emirler mahallesini ziyaret eden Başkan Öztürk, “Erenlerin 50. Yılında 50 projeyi hayata geçirmek için çalışmaların tüm hızıyla sürüyor” dedi. Öztürk “Projelerin büyük bir kısmı hazır geri kalanların ise tamamlanması için canla başla çalışıyoruz. Üçüncü ve ustalık dönemimizde marka şehir Erenlerin inşası için sizlere hizmet yolunda çalışmalarımız sürüyor” dedi. 

 Alancuma Yeniden Mera oluyor

 Emirler Mahallesi ziyaretinin ardından Alancuma mahallesine geçen Öztürk 1999 Marmara depreminin ardından Alancuma mahallesin kurulan Prefabriklerin kaldırılarak bölgenin yeniden meraya çevirtileceğini belirtti. Öztürk “Prefabriklerde halen yaşayan insanlarımız var. Bu konuda kendilerinin tedirgin olduğunu biliyorum. Prefabriklerin kaldırılması konusunda Valiliğin talimatı var. Biliyorsunuz ki Eremler Belediyesinin kapıları sonuna kadar açık sıkıntılarınız konusunda bizlere randevu almaksızın gelebilirsiniz” dedi.

Share
510 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ