logo

reklam

Öztürk Takdir Topluyor

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Belediyenin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmaları yerinde denetledi. Başkan Öztürk Denetlemeler esnasında vatandaşlarını yoğun ilgisi ile karşılandı.

IMG_6544

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bahar aylarının kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde çalışmalarına hız kattı. İlçe genelinde yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan ilçe halkı da Başkan Öztürk’ü gördükleri yerde teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

IMG_6498

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte Değirmendere, Hasanbey girişi, Yazılı ve Ekinli Mahalleleri arasında kalan bölgede ki çalışmaları denetleyen Başkan Öztürk yaptığı açıklamada; “Çanakkale Zaferinin 100. Yılını kutladığımız bu günlerde bir yandan Kültür Merkezimizde Çanakkale 100. Yıl etkinliklerimiz sürerken diğer yandan çevre düzenlemeleri ve yol çalışmalarımıza hız verdik. Vatandaşlarımız tarafından gerek web sitemiz üzerinden gelen dilek-şikayetler olsun, gerekse telefonla gelen istek ve öneriler olsun ekiplerimiz olaylara anında müdahale ederek karşılaşılan sorunları biran önce çözüme kavuşturuyorlar. Bu çalışmalarımızın karşılığında da vatandaşlarımızdan gelen olumlu geri dönüşler ve teşekkürler bizleri mutlu etmeye yetiyor” dedi.

Share
528 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ