logo

reklam

Öztürk’ten Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Kurucularından olan Başkan Yardımcıları Ali Akdeniz, Muhammet Kıratlı ve Özel Kalem Müdürü Kemalettin Kaya ile birlikte AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

BSN_6074 (2)

Kılıç’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Başkan Öztürk, yeni yönetime her zaman tam destek olacaklarını söyleyerek, “Fevzi Kılıç’ı çok uzun yıllardır tanıyorum. Bu süreci en iyi yürütecek sıkıntısız atlacak en ideal isimdir. Şehrimizde de bu değişimden dolayı herhangibir tepki yok aksine büyük bir mutluluk var. Partimiz dışında ki başka isimlerden de çok doğru bir karar olduğunu duyuyorum ve ben Fevzi Başkanıma güveniyorum. İnandığım sevdiğim değer verdiğim bir kardeşimdir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herzaman emrindeyim. 7-0 Sakarya’da hayal değil. Bu sonuca ulaşmak için var gücümüzle çalışacağımıza ve Sakaryamızdan 7 vekil çıkaracağımıza ben inanıyorum. Fevzi Başkanımın bu işin altında çok rahatlıkla kalkacağına inanıyor ve hayırlı olsun diyorum” dedi.

“7 Haziranda 7 güzel insan Ankara’da”

Sayın Cavit Başkanımın ziyartinden dolayı memnun olduğumu belirtmek isterim. Başkan Yardımcısı arkadaşlarım Muhammet Kıratlı, Ali Akdeniz ve Özel Kalem Müdürü Kemalettin Kaya, kurucu il yönetim kurulunda beraber görev yaptığım arkadaşlarımdır. Belediye Başkanımız bizi ziyarete gelirken kendi bünyesindeki kurucu il yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte ziyaretimize gelmesi bizi ziyadesi ile mutlu etmiştir. Cavit Başkan çok sevdiğim bir insandır. Bu süreçte bize ciddi manada destek oldu ve desteğini hiçbirzaman esirgemedi. İnşallah el birliği ile bu süreci beraber taşıyacağız. Sayın Başbakanımız bize bu görevi layık gördü. ‘7 Haziranda 7 güzel insanı Ankara’da’ sloganı ile çalışmalarımıza başladık. Destek olanlara layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

Share
521 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ