logo

reklam

Projeler Bereketiyle Geliyor

Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “İl Başkanımız, milletvekillerimiz, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımız ve teşkilatımızın tüm kademeleri birlik ve beraberlik içerisinde. İnşallah bu birliktelik ve uyum şehrimize hizmet noktasında bereket taşımayı sürdürecek” ifadelerini kullanırken; Başkan Toçoğlu, “Devam eden ve planlanan yatırımlar üzerinde istişarelerimizi sürdürüyoruz El birliği ile Sakarya’ya hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

4

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü Büyükşehir’de ağırladı. Gerçekleştirilen görüşmede AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, yönetim kurulu üyeleri, belediye ve ilçe başkanları da yer aldı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, el birliği ile Sakarya’ya hizmet etmeyi sürdürdüklerine vurgu yaptı.

İşimiz Hizmet
Toçoğlu, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ayhan Sefer Üstün’ü Büyükşehir’de misafir etmekten büyük memnuniyet duyduk. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Şehrimizin tüm meseleleri ile Sayın Üstün’ün yakından ilgilendiğini biliyoruz. Gerek Ankara’daki temaslarımız gerekse de böylesi ziyaretler vesilesiyle devam eden ve planlanan yatırımlar üzerinde istişarelerimizi sürdürüyoruz. El birliği ile Sakarya’ya hizmet etmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

4

Projeler Masada
Bir dizi ziyaret için geldikleri Sakarya’da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Üstün, “Bugün bir nezaket ziyareti yapmak üzere Büyükşehir Belediyemizi ziyaret ettik. Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu ile projelerde gelinen son aşamaları da masaya yatıracağız. Değerlendirmelerimizi paylaşacağız. Hizmet anlamında hemşerilerimizin şüphesi olmasın; inşallah bereketli bir dönem bizi bekliyor” dedi.

Hizmet Bereketi
Ayhan Sefer Üstün, “Sakarya’da gün geçmiyor ki hemşerilerimize yeni bir müjde daha vermeyelim. Hamdolsun her alanda Sakaryamız gelişmeye devam ediyor. Şehrimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İl Başkanımız, milletvekillerimiz, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımız ve teşkilatımızın tüm kademeleri birlik ve beraberlik içerisinde. İnşallah bu birliktelik ve uyum şehrimize hizmet noktasında bereket taşımayı sürdürecek” ifadelerini kullandı.

Share
467 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ