logo

reklam

RATED Üyeleri Kuzhinem Restorantta bir araya geldiler

radyoculartoplandı2

Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Yönetim Kurulu Üyeleri radyoların ortak haber yayını ve genel değerlendirme toplantısı için 21 Ağustos Çarşamba akşamı Kuzhinem Restorant bir araya geldiler.

Radyolar sadece müzik değil, haber kanalıdır

Gerçekleşen toplantıda RATED Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman yapılan çalışmalar ve mali konular hakkında bilgi vererek, kat edilen mesafeyi değerlendirdi. Adıyaman “Yaptığımız araştırmalar sonucunda radyoların haber dinlenme oranını artırmak için olan çabalarımızın boşa gitmediğini gördük. Amacımız bu başarıyı geliştirerek radyoların dinlenme oranlarını daha fazla artırmak. Bunun içinde özellikle gazete ve billboardları kullanarak, müziğin yanı sıra haber kanalı da olduğumuz konusunda insanları bilgilendirmek. Reklam ve habercilik konusunda olan eksikliklerimizi de her geçen gün tamamlayarak RATED olarak daha güçlü bir kurum haline geliyoruz” dedi.

Ortak yayın müjdesi

“Ortak yayın ile daha güçlü olacağız” diyen Remzi Adıyaman, RATED’in programlarının kendi bünyesinde bulunan 7 radyo kanalının ortak yayını ile yayınlaması için çalışmaları olduğunu ifade etti. Yapılan toplantıda üyeler korsan radyo yayınlarının Sakarya’da bulunan radyo istasyonlarına verdiği zarar ve çözüm içinde fikir alışverişinde bulundular. Toplantı, korsan radyo yayınları konusunda gerekli kurumlar ile bu konuda görüşme kararı alınmasının ardından sona erdi.

Share
1519 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ