logo

reklam

RATED’den Kılıç’a Hayırlı Olsun…

Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncılığı Derneği, AK Parti Sakarya Yeni İl Başkanı Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

20150213_154354(0)

Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncılığı Derneği(RATED) Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Ziyarette konuşan RATED Başkanı Remzi Adıyaman, “Fevzi Kılıç yıllarca her kademede görev yapmış, önemli ve güzel bir insan. Kendisinin Sakarya siyaseti adına önemli işler yapacağına inanıyorum. Bu sebeple RATED adına Başkan Kılıç’a hayırlı olsun dileklerimi iletiyor ve çıktığı bu yolda başarılarının daim olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

RATED ziyaretinde konuşan Başkan Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Medyanın gücü ve etkisinin bilincindeyiz. RATED bünyesinde bulunan Radyo ve İnternet Sitelerinin Sakarya’ya kattıklarını biliyoruz ve RATED’i çok önemsiyoruz. Yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten ötürü sizlere teşekkür ederiz” dedi.

20150213_153011

Kılıç ayrıca 7 Haziran seçimlerine değinerek AK Parti olarak hedeflerini açıkladı.  İl Başkanı Fevzi Kılıç yapmış olduğu konuşmada “Göz hedefi görünce gönül rahatlarmış. Biz de hedefimizi 7 Haziran’da 7 Güzel Adam’ı Ankara’ya göndermek üzere belirledik. Bu minvalde mazbatayı alır almaz çalışmalara başladık. Dün akşam itibarıyla yürütme kurulumuzu da oluşturduk. Sizin de bildiğiniz üzere şimdi aday adaylığı başvurularını alıyoruz. Görevimizi en iyi şekilde bitireceğiz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Share
551 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ