logo

reklam

Recep Yıldırım; MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne tebrik ziyareti…

AK Parti Genel Merkez Ankara Belediyeler ve Parti Teşkilatları Koordinasyon Başkanı Sakarya eski Milletvekili Recep Yıldırım; MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ankara yoğun programları nedeniyle 16. Olağan Genel Kurulu’na katılamadığını ifade eden Üç dönem (1989-2002) Akyazı Belediye Başkanlığı’ndan sonra İki dönemde 22 ve 23. Dönem Sakarya Milletvekili yapan ve halen AK Parti Genel Merkez Ankara Belediyeler ve Parti Teşkilatları Koordinasyon Başkanı Recep Yıldırım; MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne tebrik ziyareti yaparak, Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu üyelerine “Hayırlı Olsun”  dileklerinde bulundu.  MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcıları Yaşar Coşkun ve Ömer Faruk Kara ile Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Bakkaloğlu, Mehmet Gözyuman ve Mustafa Kaytaz’ın da hazır bulunduğu ziyarete gelen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’da, Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetimi’ni tebrik etti.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 GENÇ: “Tüm paydaşlarla iş birliği içinde ortak akıl ve heyecanı içinde olacağız”

Recep Yıldırım’ın Şubelerine yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç; Ankara’daki görevinde başarılarının devamını diledi. Sakarya’nın 2023 ufkunda; ‘Bir Dünya Kenti’ bir ‘Pırlanta Şehir’ olacağına yürekten inandıklarını ifade eden Şube Başkanı Ahmet Genç; “Sakarya’mızın geleceğiyle ilgili projeler yapan tüm paydaşlarla iş birliği içinde ortak akıl ve heyecanı tesis etmeye dönük çalışmalar içerisinde olacağız. Bu hedef ve anlayış doğrultusunda; sürekli kendini geliştiren ve ahilik ruh ve irfanından ilham aldığımız şuur ve inanca sahip bir kadro olarak Sakarya’nın gelişim, kalkınma serüveninde en babayiğit aktörlerinden biri olmak hedefindeyiz” dedi.

 YILDIRIM: “Erbakan’ın talebesiyim, Erdoğan’ın da yolundayım”

MÜSİAD Sakarya Şubesine yaptığı ziyaretinde Başkan Ahmet Genç ve yönetimini tebrik eden AK Parti Genel Merkez Belediyeler ve Parti Teşkilatları Koordinasyon Başkanı Recep Yıldırım; “Ben hep Sakarya’ya hizmet ettim. Bundan sonra da Sakarya’ya hizmet etmek için varım. Ben Sakaryalıyım. Sakarya’da ilk görevime milli görüş tarafından görevlendirerek başladım. Merhum Hocamız Necmettin Erbakan’ın talebesi, Recep Tayyip Erdoğan’ın da yolundayım. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız tarafıma hangi görevi verirse versin, Türkiye ve Sakarya için her zaman göreve hazırım” dedi. Recep Yıldırım konuşmasının devamında; “Ak Parti teşkilatımız her zaman STK’larla hareket etmektedir. Bu çerçevede bende MÜSİAD’ı yakından takip eden biri olarak, gerek MÜSİAD Genel merkezinin, gerekse Sakarya Şubesi’nin çalışmalarını taktir ediyor ve her zaman yanlarında olduğunu ifade ediyorum” şeklinde konuştu

Share
780 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ