logo

reklam

VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI ÇAĞRIMIZDIR

Referandum çalışmalarının sonlarına geldiğimiz şu günlerde bu güne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Bu süreçte bir çok yere gittik. Kadınlarımız yağmur çamur demeden sokaklarda vatandaşlarımıza HAYIR’ı anlattı.

Şimdi neden HAYIR dediğimizi özetle bir kez daha belirtmek isterim.

Özel yat sahipleri yakıtını 1,25 TL den alırken, bizim çiftçimiz 3 katı para ödemesin diye HAYIR diyoruz.

Adaleti temsil eden kişileri Cumhurbaşkanı seçmesin, Adalet mensupları kimseye minnet duymasın, tamamen tarafsız ve adil olsun diye HAYIR diyoruz.

17-25 Aralık operasyonu oldu, Ayakkabı kutularında destelerce paralar bulundu sorumluları yargılanmadı. Buna laf söyleyen vatandaşlarımız yargılandı. Suçluların cezasını çekmesi için, adalet için HAYIR diyoruz.

PKK lılar ülkemize alkışlarla girmesin diye, vatandaşlarımız algı yönetimini değil gerçeği görebilsin diye HAYIR diyoruz.

Fetö konusunda uzun yıllardır hükümeti ve vatandaşlarımızı uyarmamıza rağmen, biz bu uyarıları yaparken bazı milletvekillerinin terör örgütü başı Fetullah GÜLEN i övücü beyanlarda bulunması değerli bir insan olduğunu söylemesi sonucunda ülkemizin ödediği bedel karşısında yine bu kişilerin mağdur edebiyatı yapması adil ve doğru olmadığı için HAYIR diyoruz.

Genel Başkanımızın arkasından yalancılıkla suçlayıp onunla Canlı yayına çıkmaya cesaret gösteremeyenler için HAYIR diyoruz.

Bilbordların hepsinde evet afişleri olduğu için, her tarafta evet arabaları gezdiği için, bunların para akışlarının nereden geldiğini bilmediğimiz için HAYIR diyoruz.

Referandumda vatandaşlarımızdan evet vermelerini istedikleri fakat bu maddeler Meclisten geçerken maddeleri vatandaşlarımızdan sakladıkları için, TV yayınlarını kapattıkları için, şeffaflık olmadığı için HAYIR diyoruz.

Önceleri, getirilmek istenen sistem Türkiye nin bölünmesinin reçetesidir deyip de sonradan evet dememek için HAYIR diyoruz.

Bugün HAYIR diyen vatandaşlarımızın, HAYIR demekten çekindikleri ortamı yarattıkları için, HAYIR diyenleri korkuttukları için, HAYIR diyenlere saldırdıkları için, özgürlüğümüz için, Demokrasi için, Cumhuriyetimiz için, İNATLA HAYIR diyoruz.

Sevgi ve saygılarımla.

CHP ADAPAZARI İLÇE BAŞKANI
AV. İLKER YILMAZ

Share
1153 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ