logo

reklam

SAADET ADAYLARINI BELİRLİYOR…

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım partisinin seçim çalışmaları ve aday belirleme süreciyle ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.

SADET

Her seçimin önemli olduğunu ancak 7 Haziran seçimlerinin çok daha önemli olduğunu belirten Yıldırım; “ Bu seçim ülkemizde adil bir düzenin yeniden kurulması, hak ve adalet anlayışının tesis edilmesi, üstünlerin hukukunun değil hukukun üstünlüğünün sağlanması, yaşanabilir bir Türkiye’nin, yeniden büyük Türkiye’nin ve yeni bir dünyanın kurulması için çok önemli bir fırsattır” dedi.

Saadet Partisi il Başkanlığı olarak bütün ilçe yönetimleriyle birlikte seçime hazır halde olduklarını beyan eden Eyüp Yıldırım, şu an ki çalışmalarla ilgili bilgiler sundu.

“Milletvekilliği sürecinde ilçelerimizin tamamıyla gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. İstişarelerimiz sonucunda da isimler belirledik.” diyen Yıldırım; “Bu isimlerin başvuru taleplerini önümüzdeki günlerde alacağız. Ve sonuç olarak 20 Şubat Cuma günü Genel İdare Kurulu üyemiz Sayın Lütfü Kibiroğlu Bey’in katılımlarıyla İl divan toplantımızda aday adaylarımız için temayül yoklaması yapacağız. Şu an elimizde 40 isim mevcut. Temayül yoklamamızda bu isimlerin sıralamasına karar vereceğiz ve 7 Haziran sonrası Sakarya’mızın yeni Milletvekilleri Allah’ın izniyle bu isimler olacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

Share
500 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ