logo

reklam

Saadet’i meclise sokarak, Türkiye’de söz sahibi yapmak zorundayız

sp_divan_top_1 

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, 30 Mart 2014’te yapılacak belediye seçimlerine en iyi adaylar le hazırlandıklarını kaydederek, Pamukova adayını da basına tanıttı. Taraklı ile Kocaali’den sonra Pamukova adayını da açıklayan İl Başkanı Eyüp Yıldırım, “Ak Partisi seçimler öncesi yaptırdığı anketlerle ile boy göstermeye çalışıyor.

İktidar belediyesi olmalarına rağmen milletimiz hizmetleri gerekli alamadı. Kaynarca’da yıllardır çözülmeyen susuzluk problemi iktidar olmalarına rağmen hala çözülememiş ve onlarca köy susuz bırakılmıştır. Ak Parti’nin gerçek anketi, yapılmayan hizmetlerdir. Onların bu anket hayallerini, 30 Mart akşamı Saadet Partisi bitirecektir.” dedi.

“Ak Parti’nin gerçek anketi, yapılmayan hizmetlerdir…”

Partisinin Ağustos ayı İl divan toplantısında konuşan Eyüp Yıldırım, 2014 yerel seçimlerinin önemini anlattı ve Pamukova adayının, ilçenin ileri gelen siması ve sevilen esnaflarından Ahmet Şen olduğunu açıkladı. 

sp_divan_top_3

Pamukova’ya en iyi hizmeti Ahmet Şen ile Saadet Partisi’nin verebileceğini anlatan İl Başkanı Yıldırım, 16 ilçe ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday tespiti çalışmalarının aralıksız sürdüğünü, yerel seçimlerde elde edilecek zaferlerle Saadet Partisi’nin iktidar olmasının kuvvetleneceğini işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Saadet’i meclise sokarak, Türkiye’de söz sahibi yapmak zorundayız. Yerel seçimlerdeki beklenmedik başarılarımız bunu ilk adımı olacaktır. Bu başarıları ortaya koyarak ilçelerde de söz sahibi olacağız. İktidar partisi yaptıkları anketlerde yüze 50-60’larda uçuyorlar. 10 yıllık hizmetleri bu oranları hak etmiyor. Geçmişte olduğu gibi Milli Görüş belediyeciliğinin efsane hizmetleri teşkilatlarımızın gücüyle olacaktır. Güven, ümit ve heyecanla çalışarak partimizi iktidar olacaktır. 7 ay sonra milletimizin tekrar güveninin kazanarak, ümitleri olacağız.” şeklinde konuştu.

sp_divan_top_6

sp_divan_top_4

Share
917 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ