logo

reklam

Sakarbaba Kurs Binası Törenle açıldı

BLD_7085

Erenler Belediyesi ve Erenler Halk Eğitim Merkezince Erenler Sağlık ocağı karşısındaki alanda yeniden düzenlenerek yeni yüzüyle hizmete giren Sakarbaba Kurs Binası’nın açılış programına; Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler İlçe Emniyet Müdürü Recep Tepetaş, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, Erenler İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahid Uygar,  Erenler Mahalle Muhtarları ve kurs eğitmenleri katıldı.

Açılış öncesi Ali Dilmen Orta Okulu öğrencilerinden oluşan minik mehter takımının sunduğu muhteşem gösteriler, protokol ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.

BLD_7126

Sınırsız Bütçe’ ye teşekkür

Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahid Uygar konuşmasında; “Erenler Belediyemizin baştan aşağı yenileyip onardığı, Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliğimizin eğitim araç ve gereçleri ile donattığı bu güzel Sakarbaba Kurs Merkezimizin açılışına hoş geldiniz. Bu bölgede bu binaya yoğun bir ihtiyaç vardı. Başkanımız sağ olsun 2010 yılında göreve başladığımızdan beri kapısını aşındırdık ve bu konuda bize sınırsız bütçe ile bu binayı yenilememize olanak sağladı. Huzurlarınızda kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bizde böyle Başkan olduğu sürece durmak yok yeni projelere devam” dedi.

BLD_7091

Erenler’i Türkiye’de temsil eden başarılı bir müdürümüz var

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk konuşmasında “Erenlerimizi Türkiye’de temsil eden başarılı kılan bir müdürümüz var. Bizden bu güne kadar yaptığı talepleri olabilirlik çerçevesinde değerlendirerek hemen hemen hiçbirini geri çevirmemeye çalıştık. Ben şimdiden herkese hayırlı olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. İnşallah burada çok çok daha başarılı hizmetlerin verileceğine inanıyorum” dedi.

BLD_7062

24 saat sizler için çalışan bir Belediye Başkanı

Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak açılıştan duyduğu memnuniyet ve mutluluğu dile getirerek        şunları söyledi. “Sizleri bu şekilde Erenler Belediyesinin ve Erenler Halk Eğitim Merkezinin güzel bir faaliyetinde bir arada görmekten onların sevinçlerini paylaşmaktan ben de büyük mutluluk duyuyorum. Burada bulunan güzel kalabalık, halk-devlet kaynaşmasının güzel bir örneği. Bu fiziki mekânın hazırlanması donatılması çok önemli. Şuan aramızda bulunan ve 24 saat sizler için çalışan Erenler Belediye Başkanımıza, Halk Eğitim Müdürümüze yardımcılarına, kurs öğretmenlerine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Binamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BLD_7156

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra protokol üyeleri sınıfları gezerek kurs merkezi ve verilecek eğitimler hakkında bilgi aldılar.

Sakarbaba Kurs Binası 11 eğitmeni ile; kuaför- cilt bakım, spor salonu, Arapça ve Kuran-ı Kerim, el sanatları, Giyim, anaokulu, mental-aritmetik olmak üzere yedi farklı alanda hem bayanlara hem de çocuklara hizmet verecek.

BLD_7136

BLD_7097

BLD_7064

Share
3389 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ