logo

reklam
17 Mart 2015

SAKARYA AK GENÇLİK HIZLI BAŞLADI

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıyla ilk toplantısını yaptı.

IMG_9063

AKM’de, 15 Şubat günü yapılan 4. Olağan Kongre’de delegelerin çoğunluğunun oyunu alarak AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Yusuf Demir, ilçe gençlik kolları başkanlarıyla ilk toplantısını yaptı. Sapanca ilçesi ev sahipliğinde yapılan toplantı; AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Gençlik Başkan Yardımcıları ve İlçe Başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Tanışmanın yanı sıra Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, 18 Mart Çarşamba günü Çanakkale’ye düzenlenecek olan 18 Mart Çanakkale Haftası Kutlama Programı hakkında bilgiler verdi.

IMG_9063

“AK Gençlik Sakarya Çanakkale Yolunda”

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir teşkilat çalışmaları hakkında toplantıya katılan İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına bilgiler vererek ilçelerdeki çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Yerel ve Ulusal gündemi içeren konuşmasının ardından Çanakkale programından bahsederek şunları söyledi. Demir “”AK Parti Gençlik Kolları olarak 18 Mart Çanakkale Şehitleri anma günü nedeniyle Çanakkale’ye gezi düzenliyoruz. Gençlik Kolları olarak 500 arkadaşımızla beraber 18 Mart günü aziz şehitlerimizi anmak için gemi ile Çanakkale’ye giderek anma etkinliklerinden sonra Mavi Marmara gemisiyle buluşacağız. Sakarya AK Gençlik olarak almış olduğumuz bayrağı daha ileri taşımak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Bu bağlamda tüm ilçe başkanlarımızla ilk toplantımızı icra ettik ” dedi.

IMG_9037

Toplantı sonunda Sapanca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muzaffer Boz, İlçe Gençlik Kolları Başkanları toplantısının ilçelerinde gerçekleştirilmesinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve toplantıya katılan İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına teşekkür etti.

Share
661 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ