logo

reklam
20 Şubat 2015

Sakarya İçin Hizmete Talibiz

AK Parti Sakarya Milletvekilliği aday adaylık başvurusunda bulunan AA eski Genel Müdürü Kemal Öztürk ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sayın Öztürk Ankara’da şehrimizin adını gururla taşımış, tecrübeli bir isimdir” ifadelerini kullanırken; Öztürk, “Tüm bilgi ve birikimlerimizi Sakaryamız için harcamak adına bu yola çıktık” dedi.

SBB_1670

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk’ü makamında misafir etti. 7 Haziran Genel Seçimleri için AK Parti’den milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yapan Öztürk’e sürecin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, “Sayın Öztürk Ankara’da şehrimizin adını gururla taşımış, tecrübeli bir isimdir. Anadolu Ajansı’nın global habercilik başarılarında değerli hemşerimiz Kemal Öztürk’ün önemli yeri olduğu muhakkaktır. Milletvekili olma yolunda Sayın Öztürk’e başarılar diliyorum” diye konuştu.

SBB_1667

Birçok Hayalimiz Var

AK Parti’de siyaset yapmanın ayrıcalık olduğunun altını çizen Kemal Öztürk, “Ankara siyasetinde elde ettiğimiz tüm bilgi ve birikimlerimizi Sakaryamız için harcamak adına bu yola çıktık. Birçok platformda ifade ettiğimiz gibi, bizim Sakarya’ya vefa borcumuz var. Sakarya’ya hizmet etmek arzusundayız. Türkiye için yapılacak çok işimiz var, Sakarya için birçok hayalimiz var. Değerli Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Share
527 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ