logo

reklam
15 Şubat 2017

SAKARYA MÜSİAD; YENİ ÜYELERİNE ‘ÜYELİK KİT’İ VERMEYE DEVAM EDİYOR

Sakarya MÜSİAD; yeni üyelerine ‘Üyelik Kit’i vermeye devam ediyor

Üye ziyaretlerine de başlayan Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetimi; yeni üyelerine de genel merkez tarafından hazırlanan ‘Üyelik Kit’i veriyor.

 MÜSİAD ÜYELER (01)

İşyerlerinde ziyaret

Üye ziyaretlerine de başlayan Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Yönetimi; yeni üyelerine de MÜSİAD Genel Merkezi tarafından hazırlanan özel ‘Üyelik Kit’i veriyor. Bu kapsamda önceki gün Akyazı İlçesi’nde bulunan Wieberr ismiyle 15 ülkeye ‘oto bakım ürünleri, temizlik maddeleri, halı bakım ürünleri ve makine üretimi” ihracatı yapan Koçkar Makina Kimya Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç’u işyerinde ziyaret eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; üyelik kitini teslim ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyarette; Şube Yönetim Kurulu üyesi Semih Gülşan ve Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı. Umre’den gelen Ali Koç’u, misafirlerine hurma ikramında bulunarak, ürettiği ürünlerinden hediye etti.

MÜSİAD ÜYELER (02)

Sorunlar ve istekler dinleniyor

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyesi Semih Gülşan ve Şube Müdürü Emre Ozan ile birlikte ardından sanayi emlakçısı olarak bilinen üyelerinden Prizma Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Öztaş’ı da ziyaret ederek, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin yayın organı olan Şube Bülteni verdi. Üye ziyaretlerini sürdüreceklerini ifade eden Başkan Coşkun, böylelikle varsa sorunlarını ve isteklerini dinleyerek, çözüme kavuşturacaklarını bildirdi.

thumbnail_MÜSİAD ÜYELER (05)

Share
525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ