logo

reklam

SAKARYA TİCARET BORSASI’NDAN KONYA TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

14.Uluslararası Konya Tarım Fuarı’na katılmak üzere Meclis Başkanı Recep Pulat, Sakarya İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, Sakarya İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Ali Ulvi Özerdem, SATSO Tarım Ve Hayvancılık Komisyonu Başkanı Abdurrahman Çakar, Sakarya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Uğur Çelik, Rıdvan Turgay, 6. Meslek Komitesi Başkanı Fikret Aydın ve Meslek Komitesi Üyelerinden oluşan heyet Konya’ya gitti.

KTB_0206

Heyet Konya’da bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu. İlk olarak 14. Uluslararası Konya Tarım Fuarını ziyaret etti. Fuarda tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri sergilendiği stantları ziyaret ederek bilgi aldı.

f936aef0-a38e-4fa9-a3d4-accafbde34fc

Ardından Sakarya Ticaret Borsası Heyeti Konya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selçuk Öcal ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik’i Yönetim Kurulu Başkanı makamında ziyaret etti. Ticaret Borsası’nın çalışmaları ve projeleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Konya Ticaret Borası tarafından hayata geçirilen lisanslı depoculuk ile ilgili çalışmalar hakkında sunum yapıldı. Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Recep Pulat, kendilerini ağırladıkları için Konya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selçuk Öcal ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Heyet Konya Ticaret Borsası ziyaretinin ardından Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Konya İl Koordinatörü Hakan Doğan ve Sakarya’da Vali yardımcısı olarak görev yapmış Meram Kaymakamı Nuh Mete Hamurcu ziyaret edildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren kaymakam Hamurcu “Sakarya da güzel işler yaptık ve dostluklar edindik Sakarya’nın yeri benim için ayrıdır.” Dedi.

Share
450 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ