logo

reklam

Sakarya Yüzde 65’in Üzerinde Oy Verecek….

Karapürçek’te STK ve mahalle temsilcileri, muhtarlar ile bir araya gelen Bakan İslam, “10 Ağustos’ta sandıktayız. İnşallah Sakarya, yüzde 65’lerin çok üzerinde bir oyla Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek verecek” ifadelerini kullanırken; Başkan Toçoğlu, “Sakarya güçlü bir şekilde Erdoğan diyecek, Karapürçek Erdoğan diyecek, tüm ilçelerimiz Erdoğan diyecek” dedi.

SBB_4147

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile Karapürçek’te düzenlenen programda muhtarlar, mahalle ver STK temsilcileri ile bir araya geldi. AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı üyelerinin de yer aldığı programda konuşan Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Pazar günü tüm vatandaşların sandık başına gitmesini istedi. Yıldırım, Karapürçek’in AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a güçlü bir destek vereceğini ifade etti.

SBB_4264

Güçlü Türkiye

Daha güçlü bir Türkiye ve daha sağlam bir gelecek için Erdoğan’a güçlü bir destek verilmesi gerektiğini vurgulayarak konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İnşallah 10 Ağustos Pazar günü Erdoğan diyeceğiz. Sakarya güçlü bir şekilde Erdoğan diyecek, Karapürçek Erdoğan diyecek, tüm ilçelerimiz Erdoğan diyecek. Nasıl ki şehirlerimizi el birliği ile inşa ediyorsak inşallah Sayın Başbakanımızı da el birliğiyle Çankaya’ya çıkracağız. Biz desteğimizi ne kadar güçlü tutarsak Yeni Türkiye’ye de o kadar güç veririz. Cumhurbaşkanlığı Seçimi tüm ülkemize, şehirlerimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

SBB_4233

Sandığa sahip çıkalım

Vatandaşların sandığa gitmesinin önemine değinen AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise, “İlk defa Cumhurbaşkanı’nı millet seçecek. Hemşerilerimizin bu seçime katılımı, sandığa gitmesi çok önemli. İnşallah Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde yüksek bir katılımla, Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek vereceğiz. Biz, şehrimize ve hemşerilerimize güveniyoruz. Nasıl ki Sakarya bugüne kadar istikrar dediyse, demokrasi dediyse, milli irade dediyse, 10 Ağustos’ta da desteğini Erdoğan’dan yana kullanacaktır” şeklinde konuştu.

Muhalefet Türkiye’nin gerisinde

AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, “Çatı aday için dağıtılmış afişlerde de görüyoruz ki bu ülkede muhalefet hala toplumun, Türkiye’nin çok gerisinde. Biz akademisyen seçmiyoruz. Allah’ın izniyle milletin adamını Cumhur Reis seçeceğiz. Biz bu seçimlerin sonucunun ne olacağını görebiliyoruz. Sakarya’dan Recep Tayyip Erdoğan’a çıkacak desteği de görüyoruz. Nasıl ki milletimizin desteğiyle 30 Mart’ta Büyükşehir ve tüm ilçe belediyelerini kazandıysak, 10 Ağustos’ta da yine bu millet Cumhurbaşkanlığı makamına Erdoğan’ı getirecektir. Sakarya’dan Cumhurbaşkanımıza yüzde 65’in üzerinde oy vereceğiz” diye konuştu.

SBB_4315

Her şey 12 yıl önce değişti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Çıkardıkları adayın adına bile karar veremediler ama Türkiye’nin başına geçmesinin iyi olacağına karar verdiler.  Bu ülkede 12 yıl önce Filistin’e karışma, Bosna’ya karışma, Myanmar neresi başımızı belaya sokmayalım anlayışı hakimdi. Hükümetler başımızı belaya sokmayalım politikası uyguluyordu. Ama bu 12 yıl önce, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’la değişti. Sonra başladılar milletin adamına kumpaslar kurmaysa. Bunların hepsine millet şahit oldu. Şimdi, 10 Ağustos’ta sandıktayız. İnşallah Sakarya, yüzde 65’lerin çok üzerinde bir oyla Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek verecek” dedi.

SBB_4398

 

 

Share
629 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ