logo

reklam

Sakarya’dan Eleşkirt’e sevgi seli

Sakarya Engelliler Derneği’nden Eleşkirtli engellilere 43 adet engelli arabası hediye edilerek devamı çok uzun yıllar sürecek kalıcı dostlukların temelleri atılmış oldu.

SAKARYA ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ELEŞKİRTLİ ENGELLİLERE SEVGİ ELİ

Düzenlenen törende bir konuşma yapan Sakarya Engelli Kadın Kolları Derneği Başkanı Sibel Özkan, “Ülkemize mal olmuş saygıdeğer Müge Anlı hanımefendinin büyük destekleriyle doğunun en ücra ili olan Ağrı’nın Eleşkirt ilçesindeki engelli kardeşlerimizin gündelik yaşantılarına bir nebze olsun rahatlama getirmek adına hediye ettiğimiz bu engelli araçları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktan duyduğum memnuniyeti ifade edecek kelime bulamıyorum.

SAKARYA ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ELEŞKİRTLİ ENGELLİLERE SEVGİ ELİ

Sakarya derneği olarak geçen yıllarda da Ağrı’ya 30 engelli aracı vermiştik, fakat sonradan öğrendik ki bunlar gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtılmamış. Çok ufak tefek sıkıntısı olan şahıslara dağıtılmış. Eleşkirt Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dadaş Sarı beyefendi bize bu konuda destek olacaklarını söyleyerek bizleri rahatlattılar. Bizler Sakarya şubesi olarak ihtiyaç sahiplerine araçları bizzat kendi ellerimizle teslim etmenin mutluluğunu yaşadık. Bu Konuda Belediye başkanı Sebahattin Sarı ve Dadaş Sarı Beyefendiye tüm dernekteki arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.
SAKARYA ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ELEŞKİRTLİ ENGELLİLERE SEVGİ ELİ
Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, ”Sibel Özkan şahsında Müge Anlı ve tüm hayırseverlere Eleşkirt halkı adına teşekkür ederim. Ülkemizde hayırsever insanlarımızda çok fazladır. Yardıma ihtiyaç duyan engelli vatandaşlarımızda bir hayli fazladır. Derneğinizin bu konuda almış olduğu sosyal sorumluluk her türlü takdirin üstündedir” dedi.

SAKARYA ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ELEŞKİRTLİ ENGELLİLERE SEVGİ ELİ

Eleşkirt Belediyesinde düzenlenen törene Eleşkirt Garnizon Komutanı Feyzi Mintaş, Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, İlçe Emniyet Amiri Ogün Erci ile İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Burhan Kurt katılarak engelli ailelerine arabalarını takdim ettiler.

Share
546 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ