logo

reklam
03 Mart 2015

Şampiyonluk Turunu Sakaryaspor Atacak

Sakaryaspor konusunda son haftalarda yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Başkan Toçoğlu, yaşanan puan kayıpları için önlemlerin alınacağını açıkladı. Toçoğlu, “Sakaryaspor’un tek hedefi bir üst lige çıkmak. Bu konuda nasıl bir mücadele verdiğimiz ortada. Bu hedeften sapma söz konusu değil” dedi.

 3 (1)

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un son haftalarda yaşadığı puan kayıpları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor’da yaşanan gelişmeleri takip ediyoruz. Kulüp Başkanımızla görüşerek süreçle ilgili olarak bilgi aldım. Sakaryaspor’un tek hedefi bir üst lige çıkmak. Bu konuda nasıl bir mücadele verdiğimiz ortada. Bu hedeften sapma söz konusu değil” diye konuştu.

 

Özlenen Bir Hava Oluştu

Başkan Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Yaşanan puan kayıplarına hepimiz çok üzüldük. Gereken önlemlerin alınacağına inanıyorum. Şehir Sakaryaspor’un şampiyonluğuna inandı. Bu havanın sürmesi gerektiğini düşünüyorum. İnşallah sezon sonu şampiyonluk turunu biz atacağız. Sakaryaspor’la ilgili son zamanlarda özlenen bir hava oluştu. Bunun şampiyonlukla taçlanması en büyük dileğimizdir.”

Share
668 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ