logo

reklam

Sapanca Belediyesi’nin Alışveriş ve Kültür Merkezi Yeni Yılda Hizmetinizde

GKHN7995

Sapanca Belediyesi’nin 2014 projeleri kapsamında yapımına başladığı Alışveriş ve Kültür Merkezi (AVM) projesi yeni yılda hizmete açıyor.

Camicediit Mahallesi’nde yapımına başlanan Alışveriş ve Kültür Merkezi, Sapanca’nın en büyük alışveriş ve kültür merkezi olacak. Yapımını Acar İnşaat Ortaklığı’nın üstlendiği ve 2012 Ağustos ayında temeli atılan AVM projesi tamamlanmak üzere.

Alışveriş ve Kültür Merkezi toplam alanı 9 bin 462 metrekare alandan oluşuyor. İçerisinde sinema salonları, konferans salonları, süper market, 40 adet dükkan, 18 adet çalışma ofisi, bowling salonu, kapalı otopark, fuaye alanları, serbest dolaşım alanları, idari binalar, güvenlik merkezi, ısı merkezi odası, yürüyen merdivenler market deposu ve sığınak bulunuyor.

GKHN8004

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu “ temelini 2012 yılının Ağustos ayında attığımız Alışveriş ve Kültür Merkezi projemiz yeni yılda hizmete girecek. AVM projesi ilçemizin günlük ekonomik yaşamına katkı sağlayacağı gibi, içerisinde yer alan sosyal ve kültürel yaşama yönelik alanlarla ilçe halkının ve yakın çevrenin odak noktası olacak. Diğer yandan Kent Meydanı projemizin tamamlanması ile ilçe merkezimizde yeni bir yaşam alanı oluşacak. AVM ve Kent Meydanı projelerimiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 GKHN7998  GKHN8007 GKHN8011 GKHN8012

 

Share
1003 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ