logo

reklam

Sapanca Milli İradeye Sahip Çıkmaya Hazır..

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan ve Adapazarı’nın ardından Sapanca ilçesinde de bir dizi programa katıldı. İlk olarak AK Parti Sapanca İlçe Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, gelecek vizyonu ve gerçekleştirilen çalışmaları partililer ile paylaştı. Ardından genel kurul sonrası göreve yeni gelen Sapanca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Tanta’yı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

140131107 140131108

İlçe muhtarları ile gerçekleştirilen toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Sapanca Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sapanca Belediyesi Başkanı Adayı Aydın Yılmazer, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ile çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.

140131107 140131110

AK Parti’nin temsilcileriyiz

Düzenlenen toplantıda ilk söz alan AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı oldu. Bostancı, “Sapanca Belediyesi Başkan Adayımız Aydın Yılmazer, Sapanca halkına, tüm gönüldaşlarımıza tekrar hayırlı olsun. Biz, halkla bütünleşen, kaynaşan, halkın derdiyle dertlenen, sosyal adaleti gözeten hizmet odaklı bir partinin, AK Parti’nin temsilcileriyiz. Önce hizmet, önce insan anlayışını benimseyen bir siyasi partiyiz. Bunun için AK Parti’de görev yapmak bizler için büyük bir mutluluktur. Tüm teşkilat üyelerimizle, birlik ve beraberlik içerisinde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Sapanca Belediyesi Başkan Adayımız Aydın Yılmazer’in etrafında kenetlenip, ilçemiz adına yeni hizmetlere yürüyeceğiz. Teşkilatımız ve tüm üyelerimizle seçime hazırız” diye konuştu.

140131105 140131110

Birlikte, daha güzel hizmetlere

İlçe başkanının ardından söz alan AK Parti Sapanca Belediyesi Başkanı Adayı Aydın Yılmazer, “Bu akşam burada, bu güzel tabloyu oluşturduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepimiz atalarımızın nefes aldığı bu toprakların kıymetini bilerek, daha güzel hizmetlere imza atmak için çalışacağız. Önümüzdeki 30 Mart seçimlerinde bir dünya partisi, üyesi olmaktan onur duyduğum AK Parti’den aday olmanın gururunu yaşıyorum. Amacım geçmişten gelen belediyecilik ve akademisyenlik tecrübelerimi kullanarak Büyükşehir Belediye Başkanımızın öncülüğünde, mevcut belediye başkanımızla, teşkilatımızla Sapanca halkına daha güzel hizmet sunmaktır. Misyonumuz, Sapanca halkının hizmetkarı olmaktır” şeklinde konuştu.

140131106 140131110

Eski Türkiye geride kaldı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Eski Türkiye artık çok geride kaldı. Kendilerine çizilen alanda siyaset yapanların hiçbiri başını kaldırıp da faiz lobisine, ülkenin kanını emenlere, IMF politikalarını bu ülkelere dayatanlara durun bakalım diyemedi. Kimse AK Parti iradesini gösteremedi. AK Parti, çözüm sunan siyaset anlayışını her zaman ayakta tuttu. Büyük resmi gören, Türkiye’nin 2023’lerini, 2071’lerini hayal eden bir lider var. Bu yüzden 2002’den bu yana her seçimde bu milleti tökezletmek için önümüze kirli tuzaklar kuranlar var. Ama AK Parti, gücünü milletten alıyor. AK Parti, milletin iradesini başının üzerinde tutuyor, Sayın Başbakanımız bu milletin sevdalısıyız, bu milletin hizmetkarıyız diyor. İnşallah, 31 Mart sabahı da Türkiye, ortaya koyduğu emekten hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam edecek. Bizler bu şuurla oyumuza sahip çıkıyoruz. Teşkilatlar olarak sandığımıza sahip çıkıyoruz” dedi.

140131109 140131110

Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum

Konuşmasının devamında Sapanca’da gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı mevcut belediye başkanı İbrahim Uslu’ya da teşekkür eden Uncuoğlu, “Sapanca’da 15 yıldır davasına hizmet etmiş, Sapancalı hemşerilerine hizmet etmiş çok kıymetli belediye başkanımız İbrahim Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum. Uslu’nun gayretini, desteğini, duasını alarak yolumuza devam edeceğiz. Ve inanıyoruz ki sizlerin de bu sahip çıkması, bu coşkusuyla, Aydın Yılmazer ile 31 Mart sabahı Sapanca Belediyesi’nde yine AK Parti bayrağı dalgalanacak, yine milletin iradesi Sapanca’da da, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde de iktidarda olacak” diye konuştu.

 Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, “15 yıl birlikte çalıştığımız, Sapanca’nın her kösesinde emeği, hizmeti olan Belediye Bakanımız Sayın İbrahim Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum. Önümüzde çok önemli bir süreç var. Bu seçim hepimizin geleceğidir, ülkemizin geleceğidir. Bu seçime çalışma tempomuzu daha da arttırarak hazırlanmak zorundayız. İnşallah bu seçimlerden sonra da tekrar sizden alacağımız güçle, vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte, ülkemizdeki bu istikrarın devam etmesi için çalışmaya devam edelim. Önümüzdeki seçimleri sadece kazanmak yetmez, alabileceğimiz en yüksek oyu almalıyız. Sapanca’ya her anlamda destek olduğumuzu görüyorsunuz. Sapanca’yla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

140131104 140131110

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Bakanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sapanca Belediyesi Başkanı Adayı Aydın Yılmazer ve İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, tezahüratlar ve büyük bir coşku eşliğinde partilileri selamladı.

140131103 140131110

 

Share
766 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ