logo

reklam

Saraç Erenler için resmi başvurusunu yaptı

DSCF7875

Ak Partili Cihan Saraç, Erenler’den belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu resmen yaptı. Saraç başvuru belgelerini Erenler İlçe Başkanı Osman Hira’ya teslim etti.

DSCF7862Ak Parti Erenler İlçe Teşkilat binasında gerçekleştirilen başvuru programına Saraç’ın annesi Remziye Saraç, eşi Dr. Tamella Saraç, oğlu Batuhan, Cihan Saraç’ın yakın dostları, partililer ve basın mensupları katıldı. Tören öncesinde Cihan Saraç ve İlçe Başkanı Osman Hira bir süre sohbet etti, ardından resmi müracaat programına geçildi.

DSCF7857

“Erenler’e hizmete talibim”

Erenler için belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulunan Ak Partili Cihan Saraç konuşmasında “Erenler’e hizmete talibim” dedi. Saraç, “Erenler büyük ve önemli bir ilçe. Erenler ilçesini daha da güzelleştirmek, geliştirmek adına ben de katkı vermek istiyorum. Erenler’i daha ileriye götürmek adına bu yola çıktım. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Hira başarılar diledi

Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Osman Hira da konuşmasında, bir çok aday adayı olduğunu, her aday adayının Erenler’e hizmeti kendine şiar edindiğini belirterek, Cihan Saraç’a çıktığı bu yolda başarılar diledi.

DSCF7818

İlçe Başkanı Osman Hira daha sonra Cihan Saraç’ın başvuru belgelerini teslim aldı. Belgeleri Başkan Hira’ya teslim eden Cihan Saraç, ailesi, yakın dostları ve partililer ile birlikte ilçe binasında ve bina önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

DSCF7907

Ticari aile kökenli olan ve bir dönem Sakaryaspor’da asbaşkanlık görevini de yürüten Saraç, şu an inşaat sektörüyle uğraşıyor.

Haber Hülya Sürücü

KAMERAMAN:Hüsnü KALKAN

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Saraç Erenler için resmi başvurusunu yaptı by SAKARYATURK
DSCF7877

 

 

 

 

Share
1220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ