logo

reklam

Saraç “Kendi Projelerim ile Sakarya ya Değer Katacağım”

Ak Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, ilçe teşkilatlarını ziyaretlerine devam ediyor.

353

Saraç Ak Parti Karasu ilçe teşkilatını ziyaret ederek ilçe başkanı İsak Sarı yönetimi ile görüştü.AK Parti Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, ilçe teşkilatıyla ettiği sohbette, genel anlamda karşılaşılan problemler ve sorunlar hakkında detaylı bilgi aldı.

AK Parti’nin Türkiye için siyaset yapılabilecek en doğru parti olduğunu dile getiren Cihan Saraç, AK Parti Hükümetinin bu zamana kadar ki politikalarında çok başarılı olduğunu, kendi projelerinin de Sakarya’ya değer katacağını dile getirdi. Siyaset yapmak için önce insana değer verilmesi gerektiğini dile getiren Saraç, çözüm odaklı adımlarla aşılamayacak hiçbir sorunun bulunmadığını ve Sakarya’yı en başarılı şekilde temsil etme isteğini söyledi.

40

Kendisinin hoşgörülü ve uzlaşmacı bir insan olduğunu söyleyen Saraç, siyasi yaşamında da aynı anlayışı sürdüreceğini belirterek, Sakarya için çalışacağını ve bu sayede Sakarya kazanacağını vurguladı.

431

AK Parti Karasu İlçe Başkanı İsak Sarı, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her bir vekil adayının birbirinden değerli olduğunu ve bu sürecin tüm aday adaylarına hayırlı olmasını diledi.

Share
556 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ