logo

reklam

Saraç’tan Uslu’ya geçmiş olsun ziyareti

ZIYARET_1122

AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Cihan Saraç, önceki gün makamında saldırıya uğrayan ve hafif şekilde yaralanan Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu’ya “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile birlikte Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu’yu makamında ziyaret ederek, “Geçmiş olsun” dileklerinde bulunan AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Cihan Saraç, olayı kınadıkları ve her zaman, Uslu’nun yanında olduklarını söyledi.

Uslu, , makam odasında özel kalem müdürüne yönelik saldırı sonrası kavgayı ayırmak amacıyla duruma müdahale ettiğini anlattı.

“Şahsıma karşı özel saldırı söz konusu değil” diyen Uslu, “Sabah genç bir kardeşimiz geldi. Düğün salonu ile ilgili bir yer yazdırmış. Onunla alakalı özel kalemdeki arkadaşımızla tartışırken, tartışma kavgaya dönüştü. Ben de kavgayı ayırmak istedim, o arada biraz gürültü oldu. Olayın tamamı budur. Başka bir sıkıntı yok” ifadesini kullandı

Bu arada, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Uslu’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu..

Toçoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Uslu’ya destek amacıyla geldiklerini belirterek, “Sapanca Belediye Başkanımıza karşı makam odasında özel kalem müdürüne saldırı söz konusu olmuş. Başkanımız da müdahale etmiş, ayırmış. Önemli bir durum yok ama biz her duruma karşı başkanımıza destek vermek için yanında olmak amacıyla buradayız. Biz belediye başkanıyız, her zaman böyle müessif olaylarla karşılaşma ihtimali olur. Önemli olan, bir sıkıntı yaşanmadan olayın atlatılmasıdır” şeklinde konuştu.

Belediyenin düğün salonunda düzenlenecek törenle evlenecek olan Soner G’nin (24) düğünü ertelemek için geldiği belediyede Özel Kalem Müdürü Ş.B.’yi darbetmiş, kendisini uzaklaştırmak isteyen Satın Alma Müdürü İ.Ö.’ye bıçak çekmiş, bu sırada tarafları ayırmaya çalışan Belediye Başkanı Uslu, bıçağın bacağını sıyırmasıyla hafif yaralanmıştı.

Share
576 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ