logo

reklam

Sarı Köy Köy Geziyor…

131223117

CHP Kocaali Belediye Başkan Adayı Mithat Sarı Kocaali’yi karış Karış gezmeye devam ediyor.

Kocaali’nin en ücra köşedeki köylerini bile, kar, kış, yağmur,  çamur demeden ziyaret etti. Köylülerin yoğun ilgisi altında konuşan, SARI, eğer Kocaali halkının güveni örgütümüzün desteği ile birlikte önce aday sonrasında Belediye Başkanı seçildiğim taktirde yetki ve sorumluluğumuzun yanı sıra önceliğimizi de uzak köylerimizin hizmeti için kullanacağıma dair şüpheniz olmasın. Ayrıca bu bölgenin tarımsal anlamdaki potansiyelini harekete geçirmek için de Belediye bünyesinde kurulacak ve bu bölgemize hizmet verecek. Tarımsal kalkınma Müdürlüğü’nü hedeflerimiz arasına koyduk. Tarım Bakanlığı’nın “tarımı çiftinin elinden kurtaracağız” söylemlerine ve iktidarın tarımda büyük tekeller yaratma planına inat; Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türkiye’nin asıl sahibi ve efendisi, gerçek üretici olan köylüdür.” Şiarıyla üreten, kazanan ve paylaşan insanımızla birlikte kalkınan Kocaali’mizi hep beraber yaratacağız. Bizimle birlikte Kocaali Belediyesi, sosyal demokrat belediyecilik ile yedisinden yetmişine köylüsünden emeklisine kadar insanı temel alan hizmet anlayışına egemen kılacaktır.”diye konuştu.

131223117 131223118

Gitmedik Yer Çalmadık Kapı Bırakmayacağız..

CHP Kocaali Belediye Başkan Adayı Mithat Sarı, partimizin bayrağını Sakarya’nın her tarafında dalgalandıracağına tük kalbimizle inanıyoruz. Sizlerle el ele vererek, Kocaali’de CHP’nin zafer kazanması için mücadele ediyoruz. Bu mücadele bize başarıyı getirecektir.  Kocaali’de başarılı olmak için üzerimize düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Biz çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız şiarıyla yola çıktık. Örgütümüzle el ele verip, desteklerini alarak vatandaşlarımızın da güvenine laik olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarla CHP’nin başarılı olması tek hedefimizdir. Görev verildiği taktirde Kocaali’yi katılımcı ve çoğulcu bir anlayışla yöneteceğiz dedi.

Sarı,”Vatandaşlardan gördüğümüz bu büyük ilgi, verdikleri sonsuz destek omuzlarımıza daha ağır yükler bindiriyor. Buna layık olmak için çok çalışacağız. Örgütümüz ve halkımızla beraber olarak, sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz. Kocaali’nin her tarafına yaşayan halkımızın daha mutlu, huzurlu yaşaması ve refah seviyesinin artması için göreve talibiz. Görevi aldığımız günden itibaren halk meclislerini oluşturarak sivil toplum örgütleri ile projelerimizi bir bir yaşama geçireceğiz diye konuştu.

Mehmet KARAKAŞ

 

Share
652 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ